Махінації банка стосовно залишку субсидій

aceracer1133 26 июня 2020, 17:25
Банк кинув людей стосовно залишку субсидій. Дурять людей. Найгірший банк України. Не віддали людям гроші. Нажилися на простих людях. Соромно, що внас в Україні є такі банки. Буду звертатися в поліцію та на телебачення. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ОЩАД БАНК.
30 июня 2020, 17:31
Доброго дня! Виплати вже проведено.

26 июня 2020, 18:37
В лучшем случае выплатят 30 числа( в чем я сомневаюсь)
litlls
litlls
27 июня 2020, 11:06
А що особисто Ви зробили щоб забрати кошти з банку??? Відкрили картку? Віднесли реквізити своеї картки до соц.служби та написали заяву на зарахування залишку на картку? Нічого цього не зробили!? Тоді чому банк винен? Винні лише Ви!
Marusya19042014
Marusya19042014
27 июня 2020, 16:58
Какое ещё заявление о перечислении остатка субсидии??? Банк должен автоматически перечислить на карту деньги!!! Без всяких заявлений!!! И в УТСЗН не нужно нести реквизиты!!!Это - только для дальнейшего получения субсидии на карту!!! Деньги находятся на счету в банке!!! И Минсоцполитика уже не имеет к этому отношения!!!
28 июня 2020, 12:49
При чем здесь счет в банке и соц. службы??? Если есть открытый счет в Ощаде, то автоматически банк сам переводит остаток на счет!!! Мне интересно, а что Вы сделали чтобы забрать деньги в банке?)))
Incredible
Incredible
28 июня 2020, 17:10
Якщо Ви не маєте карткового рахунку в Ощадбанку, то його потрібно було відкрити(ще така можливість є), а якщо вже є картковий рахунок, то кошти зараховуються автоматично. Це за умови, Якщо у Вас безготівкова монетизація субсидії. Також залишок коштів можна дізнатися у особистому кабінеті субсидіанта.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Махінації банка стосовно залишку субсидій