ТРЕШ продовжується.

Юрій Чемерис 15 мая 2020, 18:15
13.05.2020 року на пенсійну картку пришла військова пенсія по інвалідності і «Ощадбанк» списав їі по незаконому арешту приватного виконавця місто Київ Дорошкевич В.Л. При зверненні на горячу лінію менеджер відповів, що так у них працює программа. Питання: чому в «Приватбанку» (тоже державний банк) рахунки арештовані, но гроші не списуються — відповідей не має.
Не шановний мною «Ощадбанк» мені не потрібні ваші лицемірні співчування — краще підскажить, як мені вижити без засобів існування, поки я буду знімати незаконий арешт.
18 мая 2020, 14:16
Доброго дня! Шкодуємо, що ви потрапили в подібну ситуацію. Вимушені зазначити, що проведення оцінки законності дій приватних виконавців не входить до компетенції банку. В свою чергу, банк вимушений на протязі доби виконувати виконавче провадження, яке було офіційно направлене до банку. Для врегулювання ситуації, радимо звернутись до вашого приватного виконавця. Після того, як банк отримає офіційного листа з необхідністю проведення розблокування вашого рахунку, будемо раді його розблокувати на протязі доби.

16 мая 2020, 17:34
Найбільше в сітуації з «Ощадбанком» та  арештом рахунків приватним виконавцем міста Київ Дорошкевич В.Л. мене бентежить відношення банка до свого клієнта. В «Ощадбанке» обслуговуюсь 4 роки, підключений смс-банкінг, але с початку цієї історії банк неприсилає ні одної смс: ні про арешт, ні про находження  коштів, ні про їх списання. Банк просто відморозився.
Висновок невтішний - «Ощадбанк» не цінує своїх клієнтів, якщо маєте можливисть - то ніколи не зв«язуйтесь з »Ощадбанком"!!!
OkeyDoki
OkeyDoki
18 мая 2020, 23:21
Смс-информирование включает информацию о передвижениях по карте. То есть куда тратите и каким образом пополняется карта. О том что блокируется счет смска согласно этой услуге не приходит. Насчет ареста банк работает согласно протоколу. Пришел вп он арестовывает и списывает сумму согласно закону.
3 июня 2020, 18:11
В анологічній сітуації «Приватбанк», коли поступило ВП - прислав смс об арешті  та  електроного листа з корисними  порадами. І «Приватбанк» теж державний банк і діє по тим же законам та інструкціям. Вся справа в відношенні до клієнта. Я не являюсь прихильником «Приватбанку», є в нього свої  проколи, но в даній сітуації він получив від мене плюсік до карми.