Шахраї на касі в м.Гребінка Полтавської області

Доброго дня. Сьогодні спробував обміняти долари в касі банку Ощад в місті Гребінка Полтавської області. На що мені касири сказали що потрібна мені сума є, але вони здійснять операцію тільки після того, як я придбаю в них два страхові поліси по 25 грн, що страхують життя, наскільки я зрозумів. Я відмовився, сказавши що це шахрайство, на касі сказали що це розпорядження управляючої і щоб виясняв це питання з нею. Управляюча виявилася у відпустці, людина що її заміняла сказала щоб я чекав, бо вона зайнята. Після цього, трохи почекавши я пішов. Ось так ваш банк надає «чудовий сервіс». Дякую за таке ставлення до клієнта!!! Свою позицію буду оголошувати на всіх форумах та сайтах в інтернеті, доки ситуація не буде вирішена та дані шахрайки не будуть звільнені.
15 мая 2020, 10:24
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Ситуацію перевіримо та проведемо роботу зі співробітниками.

mary27
mary27
14 мая 2020, 21:51
Пусть сами себя страхуют.
Не хотят менять валюту - найдется куча обменок с лучшим курсом.
Где не впаривают полисы.
yulian99
yulian99
14 мая 2020, 22:18
Не, они уволены не будут, их похвалят даже за впаривание страховок. Руководство в курсе. А здесь представители просто отписываются шаблонами.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Шахраї на касі в м.Гребінка Полтавської області