незаконно заблокували карту

0676741206 13 мая 2020, 21:28
Отделение по адресу: Львов, ул. Сиховская, 11
Доброго дня! Сьогодні зранку прийшо смс, що вашу карту заблоковано! Питання, як можна заблокувати карту «ПЕНСІЙНА», коли час карантину!!! Тобто, людина не має змоги, зняти свою пенсію, відділення знаходиться в іншому кінці міста від фактичного місця проживання… А також, я тато 2 неповнолітніх дітей, який знаходиться в «декреті» Ну ок… Далі ми дзвонили на гарячу лінію, нам там сказали, що карта заблокована працівником відділення і треба звертатись на відділення, де обслуговуєтесь… тоже ок… обслуговуюсь на відділенні вул. Сихівська.11, був здійснений дзвінок саме на це відділення, на мої питання була відповідь в хамському вигляді, без представлення співробітника, а також невідповідної поведінки банківського працівника, я просто запитав, що з моєю картою… а тепер! Як банк в односторонньому порядку може заблокувати «ПЕНСІЙНУ» карту????? і які мають бути мої дії? це, до речі перший, і напевно, що не останній мій коментар…
14 мая 2020, 11:31
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності, ситуацію перевіримо.

13 мая 2020, 22:00
Заблокували через борг, розблокують коли все погасите і то не факт.блокують всі картки(з/п.соціальні,пенсійні) їм всеодно карантин чи ні вони так вибивають свої кошти.Інші банки дбають про своїх клієнтів під час карантину а ощаду наплювати
14 мая 2020, 9:49
У меня тоже сначала заблокировали карту с детскими а как пришли деньги то сняли все ,даже на зарплатой карте просрочка за смс (хотя оно мне нафик не нужно я в декрете и зарплаты не получаю )не перевели туда за то смс а все сняли на погашение кредита а за что жить месяц их не волнует .за что купить памперсы и питание ребенку?хотя деньги для этого даёт государство .
14 мая 2020, 12:39
Я зробила інші картки в авалі чи приват перечисляють дитячі принайми в нас в луцьку а там помалу буду платити за квітень зняли 8000грн і в травні 1700 мусила взяти кредит щоб якось вижити вже з понеділка на роботу то вже лекше буде