Від зарахованної суми на мій рахунок безготівкових коштів ДЕРЖАВНОЇ (соціальної) грошової допомоги за мого померлого чоловіка банк зняв комісію 14407,50 грн.Як державний банк може брати комісію з таких платежів! Це шість моїх пенсій.Зверталась на гарчую лінію.Сказали що це в них такі умови.Зверталась до відділення банку у місті Бердянськ, проспект Азовський 22\22.Адмінісратор Сандуляк Єлизавета взагалі не могла чітко дати відповідь на мої питання і потім розвернулась і пішла говорити по мобільному телефону. Консультант Керина Ольга на мої питання відповіла, але щодо зняття комісії з одноразової грошової допомоги, сказала звертайтесь на гарячу лінію.Всі відправляють зертаться на гарячу лінію але і там не знають відповіді.Як розібратись в даній ситуації?
14 мая 2020, 11:27
Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактний номер телефону, ситуацію перевіримо.

Lazur15
Lazur15
17 мая 2020, 15:00
Проблема не решена.Консультант перезвонил и сказал что они снимают со всех 1%.Как можно снимать комиссию с одноразовой помощи за умершего мужа!Это одноразовая помощь предусмотрена Кабинетом Министров Украины!Просто Ужас!Это называется Государственный банк!

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Списання комісії при зарахуванні державної (соціальної) одноразової грошової допомоги.