Увага ШАХРАЇ..

Lubomur 15 апреля 2020, 15:38
Являюсь багаторічним VIP клієнтом (банком не можу це назвати).Закінчився один з валютних вкладів… зателефонував на* СУПЕР VIP гарячу лінію… як замовити готівку, ?? бо менеджер у відділенні замовляють ну і звичайно нічого не привозят. і так вже 2 тижня (дівчат реально жаль… телефонують вибачаються валюти нема) бе-ме нічо не знаємо… така послуга відсутня і тд… повний нуль… гроші впали на валютний картковий рахунок і тепер я повинен під час карантину бігати по відділеннях може де є валюта… скільки місяців це займе? Ну як таке можна назвати Банком… ??? (долар падає- в обмінних пунктах валюти скільки хочеш) що відбувається у Вас, такого не було навіть 14-15 роках ??? Голова правління Пишний А. Г. кожний день з таким мудрим обличчям розказує який ви Супер -Банк..і як у вас все добре кредити -депозити, і тд, а по факти ви звичайні шахраї.які не виконують взяті на себе зобов'язання. Для себе я висновки зробив… закраиваю всі депозити… рахунки. і тд. «Мій банк. Моя країна» ви це серйозно ??
15 апреля 2020, 15:59
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Ситуацію перевіримо та з вами зв'яжемось.

vadymbanker
vadymbanker
15 апреля 2020, 19:37
Напишите, если Представитель Банка тут поможет.