Самий ГНИЛИЙ банк!

Владимир Юркевич 8 апреля 2020, 20:36
Отделение по адресу: Ивано-Франковск, ул. Ивасюка, 11
Переконався неодноразово, що мати справу з цим банком – це себе не поважати. Але нажаль змушений в ньому обслуговуватись як військовий пенсіонер, тому що цей банк чомусь має монополію на обслуговування силових структур.
Сьогодні після 19 год. в м. Івано-Франківськ по вул. Івасюка вирішив зняти пенсію, щоб купити додому продуктів. Вставив картку (Арсенальна) набрав пінкод один раз і мою картку було вилучено. На екрані встиг прочитати повідомлення «Картку вилучено за вимогою банку». На телефон жодних СМС з поясненнями про картку не надходило.

І що тепер у цей складний для держави час, коли автобуси у нас по місту не їздять, мені доведеться витрачати час та здоров’я щоб дістатись до центрального офісу щоб написати заяву для повернення картки?
Що це за рекет?
10 апреля 2020, 12:05
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактний номер телефону, ситуацію перевіримо.

OkeyDoki
OkeyDoki
8 апреля 2020, 23:25
Вы на срок действие карты смотрели? Если она до 03/2020 она не продлена до 07 месяца. Если до 04/2020 то эти карты продлены до 07/2020.
Александр Чугуй
Александр Чугуй
10 апреля 2020, 18:02
Полностью согласен банк *** но тоже вынужден в нем обслуживаться у них монополия на военных, мвд и никуда не соскочишь хотя такого цирка в других банках нет что хочу то творю!