Депозит..

MarianaDud 25 марта 2020, 16:14
Отделение по адресу: Тернополь, ул. 15 апреля, 15-А
Добрий день… В мене склались непередбачені обставини.В мене тиждень тому зробили чоловікові операцію, я лишилась без роботи у зв'язку з карантином. На продукти харчування і ліки пішли всі заощадження які були в дома, нічим платити за комунальні послуги і кредит в іншому банку розраховувала що на крайній випадок буду мати депозит що я маю в Ощадбанку… але не тут то було… приходжу в відділення а мені говорять ні ви не можете отримати гроші… треба причина… хіба мої обставини не причина… причому на моєму утримані тато інвалід 2 групи....і що мені робити…
25 марта 2020, 18:05
Доброго дня.
Хочемо звернути вашу увагу, що зміни до ст. 1060 Цивільного кодексу України передбачають, що повернення вкладникові банківського строкового вкладу та нарахованих процентів за цим вкладом на його вимогу до спливу строку або до настання інших обставин, визначених договором, можливе виключно у випадках, якщо це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу. Наразі, згідно Договору комплексного банківського обслуговування дострокове розірвання депозитного договору умовами не передбачено. Проте, є вийнятки. Банк може змінити дату повернення депозиту. Для цього вам необхідно звернутись до обслуговуючого відділення не менше ніж за 14 робочих днів до бажаної дати, в яку ви бажаєте повернути вклад та надати:
— заяву на зміну строку розміщення депозиту (заповнюється у відділенні).
— паспорт або документ, що його замінює;
— ІПН (або відмітка в паспорті про його відсутність);
— оригінали підтвердних документів, щодо обставин, з якими виникла необхідність зміни строку дії вкладу (це може бути термінова операція, виїзд за кодон для здійснення операції, інше).

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
25 марта 2020, 16:55
Какие такие обстоятельства?
Деньги нужны на лечение, операцию?

По закону это достаточно, принесите справку из больницы со всеми печатями — депозит должны отдать.
StarFighter27
StarFighter27
26 марта 2020, 10:46
В том что нужно лечение и кушать - это не причина для клиента? Единственное можно поменять дату, но тогда автору придется милостню просить пока не вернут деньги