Київська Область Таращанський р-н,с.Лука, Вул.Богдана Хмельницького 66

Kata123456789 12 февраля 2020, 17:55
У м.Тараща прийшла відкрити карту до Ощадбанку, заступник керівника занесла інформацію сказала підійти через 10 днів.Мені було перерахування 1000 грн.коли прийшла забирати карту дали 2 картки, на карті 700грн. запитую чому, де ще 300 грн. за випуск карти, співробітниця банку швидко забрала одну з карток і перерізала мені ніхто не повідовив, що карта коштує 300грн., яке взагалі право співробітники банку можуть замовляти картки на свій розсуд я просила відкрити безкоштовну карту, взагалі як таку людину можна поставити заступником керівника.Попросила що б зафіксували скаргу на що вона просто розмахувала руками.
12 февраля 2020, 18:02
Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ, контактний номер телефону та до якого відділення банку ви звертались, перевіримо ситуацію.

Kata123456789
Kata123456789
12 февраля 2020, 22:15
Проблема не вирішена
Moderator
Moderator
13 февраля 2020, 9:38
Ваша заявка знову в статусі «Відкрита».
Рекомендуємо натискати зелену опцію «Проблема вирішена» тільки, коли будете впевнені у рішенні Вашого питання по заявці.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Київська Область Таращанський р-н,с.Лука, Вул.Богдана Хмельницького 66