як мені мняють карту

виникла дуже не приємна ситуація, строк дії моєї карти закінчувався 1.02, на початку січня я звернувся у відділення ощадбанку про заміну карти, на що мені відповіли що до кінця січня карта буде у відділенні, 27 січня я знову завітав у відділення банку, де знову мені відповіли чекайте СМС про надходження карти, ко кінця місяця нібито має бути. прийшло 1 лютого а СМС немає, карта заблокована, 3 лютого я знову звернувся у відділення, де ЗНОВУ мені відповіли що карту замовили але треба чекати ще 14 днів поки доставлять, а на питання як мені поступати з платежами які мені треба виконувати відповіли — знімайте готівку і ходіть платіть. Що це таке робиться, ми живемо у 21 сторіччі, а мені державний банк пропонує знімати готівку і ходити платити налом.
ПОЗОР ОЩАДБАНК!!! ГАНЬБА ВАМ!!! я такого не очікував.
3 февраля 2020, 17:52
Доброго дня! Перепрошуємо за спричинені незручності. Ситуацію перевіримо і з вами зв'яжемось.

StarFighter27
StarFighter27
3 февраля 2020, 20:18
А как снять наличку, если карта заблокирована? Ощадбанк - курить!!!
OkeyDoki
OkeyDoki
9 февраля 2020, 0:52
В банке есть два счета карточный и расчетный. То что держит в руках клиент (карточка) называется карточный счет. Ей предлагают снять деньги с расчетного счета на основание заявления которое ей поможет оформить экономист.