Картку залишила в банкоматі ПриватБанку

hiss 22 января 2020, 11:24
Мені потрібно перевипустити картку! Чому потрібно чекати аж 14 днів???? Чому я не можу її заказати у оператора (тел. гар. лінії), якщо я її заблокувала!??? Чому я не можу це зробити в відділенні банку, який знаходиться неподалік??? Чому лише в центральному відділенні, або ж мені потрібно платити додатково кошти 30 грн. за пересилку!!!??? 80+30=110 грн. — ціна перевипустити картку((( Можливо треба набиратися досвіду у ПриватБанку
22 января 2020, 11:40
Доброго дня! Всі умови та тарифи є офіційними. Термін перевипуску складає до 14 днів. Це регламентований термін, який включає в себе як виготовлення картки так і доставку до відділення. Для перевипуску картки, будь ласка, зверніться до вашого обслуговуючого відділення з документами.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
22 января 2020, 11:58
Нормальные банки не именные карты выпускает моментально. Сомневаюсь, что автору темы нужна именно именная карта.
corsww
corsww
22 января 2020, 12:14
Автору. Потому что ощад застрял в позапрошлом веке. Любое действие у них это невыполнимый квест и я не удивлюсь если через месяц вы напишете отзыв , что заказанную карту вы еще даже не получили. Есть возможность? Бегите с этого недобанка.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Картку залишила в банкоматі ПриватБанку