йде 8 тиждень як закінчився термін дії старої карти, а нову так і не видали

Elizabet Eliseeva 13 января 2020, 17:15
30.11.2019. закінчився термін дії пенсійної картки, 23.11.2019. вона була заблокована. За два тижні до цього телефонував на гарячу лінію, щоб з'ясувати як отримати нову. Мені повідомили, що моя картка буде випущена та направлена в одно із відділень банка, про що мене повідомлять в СМС.
В кінці грудня звернувся у відділення ощадбанку, попередньо вистоявши чергу в декілька годин, але зняти гроші готівкою мені не вдалося, за паспортом пенсію не видали, картка ще не прийшла, онлайн кабінет заблоковано, потрібно було написати заяву і ще дзвонити на гарячу лінію з проханням видати мені мої особисті кошти, а вже підходив кінець робочого дня
Жодного СМС так і не надійшло, хоча сьогодні вже вечір 13.01.20. Телефоную на гарячу лінію, але там тільки повідомляють, що термін дії моєї картки закінчився та дякують за звернення.
Ви вважаєте це нормальним обслуговуванням Ваших клієнтів???
14 января 2020, 9:52
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактній номер телефону. Ситуацію перевіримо, та з вами зв'яжемось.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / йде 8 тиждень як закінчився термін дії старої карти, а нову так і не видали