про ОЩАД 24

1k1 10 января 2020, 14:41
Як що оплачувати комунальні платежі через ОЩАД24 то в платежах не має Харківенергозбуту. А щоб заплатити за довільними реквизитами то форма для заповнення не відповідає тим реквизитам що пропечатані в квитанції. В квитанції є тільки Р/Р та ОКПО форма для заповнення потребує ще МФО і т.і. Також не можливо побачити одразу всю інформацію про ціль платежу та від кого він, це утруднює заповнення чергових платежів по шаблону. Буду дуже вдячний як що ваші фахівці приймуть до уваги моє звернення.
10 января 2020, 15:54
Доброго дня! Дякуємо за звернення, до уваги звісно приймемо. Відправимо до розробників для внесення змін.

Dаrk Lite
Dаrk Lite
10 января 2020, 15:31
Айбан надо
10 января 2020, 15:36
Рекомендую потерпеть до понедельника 13.01.2020

НБУ продлил до 12 января 2020 года полный переход на использование международного номера банковского счета IBAN. Об этом сообщает пресс-служба НБУ.
«Вплоть до 12 января 2020 года банки будут принимать к исполнению документы на перевод средств, в которых заполнены или пара реквизитов »Код банка« и »Счет«, или счет по стандарту IBAN, а с 13 января 2020 года - только счет по стандарту IBAN», - говорится в сообщении НБУ.

А с понедельника, если не измениться форма ввода по свободным реквизитам  - пишите жалобы...

yulian99
yulian99
10 января 2020, 15:44
Мфо зашифровано в новом формате расчетного счета. UA код страны, след. 2цифры не трогаете, 6 следующих цифр - нужное Вам мфо