Погана робота касира.

Виталина Филоненко 17 декабря 2019, 15:00
Через касу в ощадбанку сплатила кредит за реквізитама на інший банк, гроші на рахунок не прийши. Я звернулась до касира. який вносив дані та брав гроші, що вона неправильно ввела рахуни ( частину нового рахунку айбан). на що вона відповіла, що система не дає їй ввести цілий рахунок, на що я їй пояснила, як може так бути: в одному відділенні ощадбанку рахунки вводяться, а у їхньому ні. Винною хотіла зробити мене. Я написала заяву на повернення коштів на рахунок. Їз -за неї мені нарахували пеню у розмірі 580 грн. за помилку неосвідченої касирки. Як її примусити сплатити ці кошти за свою некомпетентність у роботі? Прізвище касира Гавриш Вікторія Вікторівна.
17 декабря 2019, 17:07
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності, ситуацію перевіримо та проведемо роботу зі співробітником.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
17 декабря 2019, 15:36
Пишите заявление с требованием провести служебное расследование, докажите документально о потерях, если банк не возместит, то только через суд. Кассир, увидев серьёзность ваших намерений, скорее всего возместит убытки до суда. Можно еще попробовать в полицию написать заявление о привлечении по ст.367 за служебную халатность, но доказательства и тут нужны, полиция их собирать не будет.
StarFighter27
StarFighter27
17 декабря 2019, 15:46
Если это заявление не окажется в корзине
yulian99
yulian99
17 декабря 2019, 16:16
Простите, вот Вам провели платеж, дали на руки квитанцию-в чем проблема сразу попросить изменить платеж и отправить на правильные реквизиты, пока это еще можно сделать?то есть Вы взяли, не посмотрели, отправили деньги в неизвестность, скажем так, получили штраф от другого банка и только после этого заметили, что реквизиты не те?прошло дня 3 ведь, как минимум. не кажется ли Вам, что здесь вина не только кассира?)
Sakura1985
Sakura1985
17 декабря 2019, 16:23
Я не захищаю касира, але під час проведення касових операцій Ви проставляєте підпис, чим підтверджуєте вірність зазначених реквізитів! Прошу зауважити, що Ви самі не перевірили зазначені дані, тож за Вами також є провина і кошти Вам за пеню не відшкодують, нажаль. Особисто з таким стикалася, тому це на все життя запам"ятала.