невиконання своїх зобов'язань щодо своїх клієнтів

Катерина Шелест 13 декабря 2019, 10:17
Отделение по адресу: Киев, ул. Энтузиастов, 11
у звязку з тим, що в мене було вкрадено картку киянина (разом з іншими документами) я замовила її перевипуск 21 жовтня у відділенні по вул.Ентузіастів,11. Заплатила за цю послугу 50 грн. По правилам, картка повинна була перевипуститися протягом 14 днів. Моє перше звернення на гарячу лінію було 11 листопада. До цього моменту картка не була навіть замовлена. Я тричі зверталася на гарячу лінію 11.11.19, 21.11.19, 27.11.19 та сьогодні 13.12.19. Кожного разу я залишала скаргу на роботу Ощадбанку. Сьогодні мені повідломили, що картка була замовлена тільки 5.12.19 року. Мене цікавить, чому Ощадбанк не відповідає за ВЧАСНЕ виконання своїх обовязків. За які, до речі, клієнт заплатив належні кошти. Таке ж звернення і цю скаргу я продублюю на всіх можливих носіях, які зможуть бути прочитані таперішніми і майбутніми клієнтами Ощадбанку.
13 декабря 2019, 10:35
Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактний номер телефону, перевіримо ситуацію.

Сергій Худолій
Сергій Худолій
13 декабря 2019, 15:17
Вы не одиноки. Необходимо обращаться к своему депутату Верховной Рады, чтобы был сделан депутатский запрос.
Отговорки продолжаются уже несколько месяцев.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / невиконання своїх зобов\'язань щодо своїх клієнтів