«Ми відмовляємося вас обслуговувати»

theonewhoknowes 10 декабря 2019, 17:36
Отделение по адресу: Киев, ул. Академика Янгеля, 4
Мені потрібно було закрити картку, на яку я отримував стипендію.
Спочатку прийшлося їхати у відділення, що знаходилося біля університету, бо інші «не могли знайти картку». Після того як я приїхав, мені сказали звернутися наступного дня, бо вже пізно.
Я прийшов наступного дня, вистояв в черзі і почув: «ми не будемо вас обслуговувати, бо не хочемо затримувати інших клієнтів». Була перша година дня.
Зате вони настоювали на тому, щоб я отримав ще одну карточку і почали впихати мені свої рекламні фразочки, про те які прекрасні послуги на мене чекають.

От вам приклад державного банку, як й усіх інших державних установ — сором, на який незрозуміло чому йдуть податки. Ви порушуєте світові правила, і отримаєте за це наслідки.
10 декабря 2019, 17:56
Доброго дня! Перепрошуємо за спричинені незручності. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактний номер телефону. Перевіримо ситуацію за запросимо вас до відділення.

sanch ☺
sanch ☺
10 декабря 2019, 17:52
«на який незрозуміло чому йдуть податки» так он вроде прибыль приносит
theonewhoknowes
theonewhoknowes
11 декабря 2019, 0:43
Я гарячкувата людина і маю дещо особливу думку про неприватні організації і не хочу тут її обговорювати. Мені важливо, не який дохід він приносить, а що мені прийдеться витратити 3 дня на операцію, яка триває 2 години.  Якщо банк приносить прибуток акціонерам, то вони звісно молодці. Але, цей прибуток можна пояснити банально тим, що більшість державних виплат у всіх сферах проводиться саме в цьому банку, і часто людей не запитують, чи хочуть вони ним користуватися. Це не вказує на його ефективність чи зручність. Для цього є інші показники.
StarFighter27
StarFighter27
11 декабря 2019, 11:48
Вы абсолютно правы. Я как бывший банковский работник скажу, что в Ощаде часто мнение людей засовывают в одно место. Главное на сегодня - это страховки, кредиты, депозиты и еще чего-то там. И все это делается на горбах сотрудниках и на Ваших же слезах

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / «Ми відмовляємося вас обслуговувати»