Автоматичне ввімкнення SMS-інформування

mcart 11 ноября 2019, 16:04
У мене депозит у «Ощадбанку» в долларах. До депозиту була підключена картка Visa Elektron. І от в якийсь момент автоматично підключилась послуга SMS-інформування по картковому рахунку. Я відключив її в додатку Ощад24. Через два місяці виявилось що вона потім знову сама підключилась, хоча SMS про це, як в перший раз, не приходило. Комісію звичайно ж взяли. От так Ощадбанк «нишпорить» по кишенням клієнтів. Висновок, якщо у вас вклад невеликий, не кладіть в Ощадбанк.
11 ноября 2019, 18:02
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. При вході в додаток Ощад 24/7 смс-інформування підключається автоматично. Ситуацію додатково перевіримо та надамо зворотний зв’язок.

BarDuck
BarDuck
11 ноября 2019, 16:39
Зустрічався з такою проблемою, як мені пояснили на гарячій лінії, смс банкінг автоматично підключається під час входу в ощад24.
12 ноября 2019, 8:32
А не простіше зразу запропонувати вклад з мінусовими процентами, бо по факту при мінімальному вкладові так і вийде
12 ноября 2019, 8:45
Навіщо тоді сторінка, де можна включати та відключати SMS-інформування, залишилась від програмного забезпечення іншого банку?
12 ноября 2019, 8:58
По факту Ощадбанком користуються соціально незахищені мешканці України. Простіше їх ввести в оману, бо у них немає юристів і за такі суми ніхто не буде судитися, ніж виграти суд у власника агрокомплексу чи птахофабрик, кому видали нерозумно кредит. Я не думаю, що це добрий метод отримання звання кращого банкіру року.
16 ноября 2019, 12:39
Банк проигнорировал заявку, решил отмолчаться. Репутация банка ничего не стоит

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Автоматичне ввімкнення SMS-інформування