Хамство вищого гатунку і безліч недоліків

ludmilaniko 23 октября 2019, 15:30
Отделение по адресу: Сумы, ул. Роменская, 88
Не доброго дня вам, бо мені ваш банк сьогодні влаштував саме такий день! Прийшла здати копійки у відділення у якому не було жодної людини до каси. Вислухала про себе і ті копійки таке, що й на голову не налазить. Спочатку касирка відмовлялася взагалі їх брати, мотивувала це якоюсь, мабуть «таємною», постановою. На прохання дати номер постанови тиша. Але про те, що «де я їх назбирала», і «де я їх тримала», і в неї «друга є робота», і вона візьме половину та інше, і все це у грубій формі, наслухалася. На прохання вести себе, як належить обслуговуючому персоналу теж хамство. Поряд сидів мабуть начальник, який сказав, що я маю розділити копійки за номіналом (може це й так), а на хамство касирки не реагував ніяк. Уявляю, якби ці копійки приніс хтось слабохарактерний (старенька людина «божа кульбабка» чи дитина), то так би і пішов «политий словесними фекаліями» додому. Як же так, що банківські працівники не лише не цінують клієнтів, а і впевнені у своїй безкарності. Хоча це в багатьох сферах українського суспільства, але треба ж починати очищатися.
23 октября 2019, 16:30
Доброго дня! Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася. З співробітниками даного відділення буде проведена робота по поліпшенню якості обслуговування клієнтів. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваш контактний номер телефону та ПІБ. Ситуацію перевіримо та надамо зворотний зв’язок.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Хамство вищого гатунку і безліч недоліків