Дякую за гарну роботу «Ощад 24/7»!

DLobanok 22 октября 2019, 13:45
Я дуже вдячна розробникам за те, що піклуєтесь про мої кошти. І я кщо я хочу зняти їх, то мені приходить на телефон 12 разів код із підтвердженням, а потім пише, що ліміт дій перевищено. Ніби у тебе не має іншого вибору як економити кошти. Дякую за підтримку, коли працівники телефонують кожен день і нав'ящують послугу «кредитні кошти». Дякую за легку реєстрацію — мою безпеку. Створення паролю вимагає максимально творчих зусиль, там скільки умов, що ти і сам потім не можешь згадати пароль. Знаєте, я новий користувач вашого банку, але судячи з усього не довгий. Дякую за підтримку!
22 октября 2019, 16:03
Доброго дня! Вибачаємось, якщо доставили вам незручності. Хочемо зазначити, що 12 разів код приходить у випадку, якщо ви робите 12 операцій, тому що кожна операція підтверджується одноразовим паролем. Впевнені в тому, що з часом ви зміните думку стосовно політики безпеки нашого банку, яка розроблена для максимального захисту ваших коштів.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Дякую за гарну роботу «Ощад 24/7»!