Скарга

Katiie 17 октября 2019, 21:51
Сьогодні у відділені Ощадбанку 0645 на проспекті Гната Хоткевича 1в була поглинена терміналом моя пенсійна карточка. Працівник запевнив, що зараз пройде перезавантаження і термінал запрацює, але цього не сталося. Працівники відділення замість вибачення, стали перекладати вину на клієнта. Потім запропонували видати кошти за документами. Я поїхала за паспортом, а коли повернулася у відділення мені сказали, що кошти неможливо зняти, так як, рахунок відкритий у іншому відділенні ощадбанку. Данна ситуація виникла не з моєї вини, чому я повинна потрапляти у скрутне фінансове становище? Хто повинен відповідати за збій у системі, як не ощадбанк, а головне чому працівники цього відділення стверджують, що ощадбанк не відповідає за роботу банкоматів, які знаходяться безпосередньо у відділенні?
18 октября 2019, 10:07
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності! Техніка, дійсно, іноді може давати збій. Якщо карта не заблокована, ви можете зняти власні кошти по паспорту у відділенні, де ви відкривали карту. Якщо карту заблокували, ви можете замовити перевипуск, та зняти свої кошти також по паспорту, коли новій карті присвоїться новий номер.

StarFighter27
StarFighter27
20 октября 2019, 17:14
Ощадбанк в дии. Ждите продолжения
22 октября 2019, 15:20
«та зняти свої кошти також по паспорту, коли новій карті присвоїться новий номер.» очень интересно. А, если, как обычно происходит в Ощадбанке, карте не будет присвоен номер 3-4 месяца?? Есть клиентский счет, который существует независимо от карты и должен обслуживаться даже при отсутствии пластика.
Создается впечатление, что данный банк участвует какой-то диверсии против украинского народа.
22 октября 2019, 17:01
Добрый день! Новый номер присваивается карте максимум сутки. Обычно это занимает до часу времени. Вы, наверно, путаете какие-то банковские операции.
23 октября 2019, 11:02
В идеальном варианте, конечно, номер будет быстро присвоен. Я имею в виду, когда люди написали заявление о перевыпуске карты (ЭПУ), ждут до нескольких месяцев, а, оказывается, им никто карту не перевыпустил, соответственно, номера тоже нет. Либо, просто, долго длится выпуск новой карты.
23 октября 2019, 11:33
Добрый день! Бывает задержка выпуска карт из-за отсутствия пластика, за что приносим извинения. Это связано с большим количеством заявок на выпуск карт.
Tanya2256
Tanya2256
1 ноября 2019, 20:36
Це просто жесть! Зняти кошти тільки у відділенні, де була відкрита карта??? Люди, шановні, ви в якому році живете ще? 2003? Чому в інших банках України де обслуговуєшся, можна без проблем зняти кошти, прийшовши з паспортом. Щаслива, що не користуюся послугами цієї горе-установи.