Затримка у перераххуванні заробітної плати

ogaliba 15 октября 2019, 11:27
Доброго дня! Я працюю у Ганнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Петрівського району Кіровоградської області. Заробітну плату отримую на картку Ощадбанку (одна з колективу школи). Заробітну плату нам нараховує відділ освіти Петрівської РДА Кіровоградської області. Усі працівники школи, які отримують заробітну плату через Приватбанк, одержали її ще 11 жовтня 2019 року. Відповідно, того дня або й раніше відомості були передані як у Приватбанк, так і в Ощадбанк. Сьогодні вже 15 жовтня 2019 р., а я зарплату так і не отримала. Поясніть, будь ласка, у чому причина?
15 октября 2019, 14:07
Доброго дня! Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Ситуацію перевіримо та з вами зв'яжемось.

Leon1978
Leon1978
15 октября 2019, 19:31
Причина одна это Ощадбанк. В этом банке все всем все равно. Приват тоже самое но там все технологично работает а в ощаде все в ручном режиме.
OschadbankUA
OschadbankUA
16 октября 2019, 10:49
Добрый день! Вопрос клиента был решен в день подачи обращения. Задержка в выплате была не по причине банка. Хорошего дня!
Jokets
Jokets
17 октября 2019, 7:06
Во первых каждый банк это посредник, пока банк не получит ведомость и деньги он их не выплатит, а если это все попадает на не рабочим дни, то необходимо понимать что след. раб день выплата.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Затримка у перераххуванні заробітної плати