Незрозуміле списання з формулюванням «Відсотки за несанкціонований овердрафт»

BarTar 29 сентября 2019, 12:04
Мені подобається Ощадбанк, якість обслуговування, зручність тощо. Але зовсім недавно виникла прикра ситуація, в мене списало гроші незрозуміло за що з формулюванням «Відсотки за несанкціонований овердрафт». Хоча ніяких овердрафтів я не брав (ба більше цієї послуги навіть немає на картці), на картці гроші завжди з запасом. Більш того, в історії операцій я ніде не можу знайти деж це я взяв цей несанкціонований овердрафт за який в мене списало відсотки? Хоча і кошті не великі, 1 гривня 79 копійок, але мені дуже неприємно що їх в мене фактично забрали ні за що!
30 сентября 2019, 10:29
Доброго дня! Дякуємо, що зазначили зручність та якість обслуговування нашого банку! Для з'ясування ситуації по вашій карті, рекомендуємо звернутися до контакт-центру банка: 0800-210-800.

29 сентября 2019, 13:14
Тому овердрафт і несанкціонований. Доволі часто виникає в клієнтів, які переказують кошти з інших банків на ОщадБанк. Операція по зарахуванню оброблюється декілька днів, а списання вами коштів вже завершено.
29 сентября 2019, 13:15
Несанкціонований овердрафт може виникнути незалежно від типу картки.
bufer
bufer
25 июля 2020, 16:11
Мне это похоже в мошенничество. Вот представьте, прислали вам деньги в ваш счет, они уже ваши, на счету вашем лежат. Но банк еще их не обработал, а вы уже их можете снимать, делать покупки. И получается, банк посчитает, что ваши деньги не ваши, потому что их еще не обработали в течении 3 дня. И будут в ваше необработанные деньги начислять 60 процентов. (грубо говоря, за ваши деньги банк еще и проценты в течении три дня может получить, и не маленькие) - это и называется «Відсотки за несанкціонований овердрафт». В общем целом, вы можете получить тысячу гривень, пойти потратить их. А банк через три дня обработает ваши деньги и начислит вам процент, за то что вы пользовались необработанными деньгами (вашими деньгами) которые банк считает своими.
Представляете? Вот такой вот законный способ обманывать вас и получать проценты с ваших денег. ( Кстати вы не можете отказаться от этого Афердрафта.)

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Незрозуміле списання з формулюванням «Відсотки за несанкціонований овердрафт»