Не вмієте якісно працювати - ліквідуйтесь!

Богдана Шевчук 28 сентября 2019, 13:41
Доброго дня! Пишу, бо негативні емоції через край! Чому громадянці України, яка не є і ніколи не була клієнтом Ощадбанку приходять смс-повідомлення про заборгованість по неіснуючому кредиту? Зверталися у відділення смт Голоби Волинської області, ті нічого не знають. Телефонували в контакт-центр — вони обіцяють відключити розсилку, але під час розмови просто кидають трубку. Суцільне хамство та некваліфікованість. Ощадбанк — це найгірша структура з усіх, з якими доводилося стикатися. Куди звертатися в такому випадку? Чому людина повинна відволікатися на вашу єрунду?
Це перше!
Далі:
Я особисто ваш клієнт. Вимушено!!!
І у мене є ряд питань.
1. Що це за обмеження в банкоматі, де максимальна сума, яку можна знати 200 грн? Ви серйозно? 200 грн? До якого місця мені їх прикладати?
2. Ліміт суми при розрахунках в Ощад24. Чому я повинна кожного разу дзвонити знімати ліміт перед тим, як здійснювати платежі? Це мої кошти на моїй картці! Я про ліміти та захист вас не просила!
Висновок: як були Ощадкасою, так і залишились. А до Привату вас як до неба рачки!
Для тих, хто ще не працює з Ощадом, але про думає — категорично не рекомендую! Хоча, вони людей і так дістануть — фейковими повідомленнями та ще купою всякого непотребу!
30 сентября 2019, 10:06
Доброго дня! Приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася. Стосовно вашого першого запитання: будь ласка, напишіть нам в особисті повідомлення ПІБ власника карти та його контактний номер, на який надходять некоректні смс-повідомлення. Стосовно другого запитання: ви можете самостійно керувати лімітами по вашій карті у нашому додатку Ощад 24/7. Для цього вам необхідно у додатку обрати карту, по якій ви бажаєте змінити обмеження, далі обрати функцію «сервіси» та «налаштувати ліміти». Хочемо зазначити, що ви можете керувати обмеженнями на карті в будь який час не звертаючись до контакт-центру банка.

vadymbanker
vadymbanker
29 сентября 2019, 11:36
1. Я лично снимаю по ₴8000 с банкомата за раз.
2. Лимит на расчеты с помощью ощад24 до ₴50000, - сами устанавливайте, если более то через колл центр. Лимита на сеп переводы называются перевод с карты на карту по лимитам карты.
29 сентября 2019, 15:04
Богдана Шевчук, а Вы серьёзно???? Если Вы не умеете и не в курсе, то не пишите ерунды.Изменить ВСЕ лимиты -ЭЛЕМЕНТАРНО, зайдите в Ощад 24, слева, нажимаете на синий прямоугольник, откроются, сервисы, история и ЛИМИТЫ, при помощи кодов из СМС измените лимит на выдачу в банкоматах, и оплате через интернет.И звонить никуда никому не нужно.
30 сентября 2019, 20:03
Богдане Шевчук не интересны отзывы других людей. Ей проще прийти, закатить истерику, оставить жалобу, поругаться с работниками банка, а как зайти в Ощад 24/7 так слабый пенсионер.
1 октября 2019, 12:28
StarFighter27,прошу не наговаривать на пенсионеров,вот я пенсионерка с пяти-летним стажем пользования Ощад24/7.
1 октября 2019, 22:29
А я имел в виду не Вас

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не вмієте якісно працювати - ліквідуйтесь!