Картку ще не отримала, а борг вже нарахували?!

tanjushka2019 10 сентября 2019, 20:32
Мені було призначено зустріч в Ощадбанку
26.06.2019 16:00 за адресою КИЇВ, пр. Ак. Глушкова, 31-А, Блок А. Я замовила картку Киянина. 13.07 я приїхала для отримання картки, менеджер не зміг активувати, сказав, що картка пошкоджена і потрібно перевипустити. Ну, добре, чекайте смс повідомлення. Чекаю вже 2 місяці повідомлення… Зконтактувала з колл-центром, щоб вияснити чому функція смс-банкінгу підключено (отримала повідомлення 23.08), а повідомлення про те, що картку можна забрати не отримала… дивно. 10 вересня знову дзвоню — відповідь картка у відділенні, але ж я не отримала повідомлення, як я можу знати?!!? Ви не отримали картку, бо маєте заборгованість. Що?? Звідки? Я навіть не тримала в руках цю картку!!! За першу картку борг 120 грн, і за другу 120 грн. Немає слів, щоб виразити невдоволеність цією ситуацією та розчарування у відсутності клієнтоорієнтованості та зацікавленості державного банку. Дуже прикро… Мало того, що майже три місяці картку чекаю, так ще й борги нараховують, потрібно свій час витрачати на вияснення ситуації, яка повністю по вині банку.
11 сентября 2019, 12:35
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Ситуацію перевіримо та з вами зв'яжемось.

corsww
corsww
10 сентября 2019, 21:48
О заранее испорченных картах уже по моему были отзывы.  Иначе как откровенное скотство это не назовешь. Ощад заранее знает, что партия карт у них прошла с браком и в тоже время они продолжают их раздавать людям.  Это омерзительно и новому Ген прокурору давно бы пора заняться темными делишками Пышного и других  друзей воров с правления.
tanjushka2019
tanjushka2019
16 сентября 2019, 18:57
Перепрошую, а коли зв'яжетесь? Уточніть дату, бо на 16.09 ще навіть ніхто не подзвонив.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Картку ще не отримала, а борг вже нарахували?!