Грабіж серед білого дня.

Volodymyr Stepanchuk 2 сентября 2019, 16:02
Працюю за кордоном, часто користуюсь сервісами міжнародних грошових переказів. Тепер вони пропонують послугу зарахування переказу одразу на картку українського банку. Раніше пересилав гроші на картки Приватбанку — жодних проблем, гроші приходили всі до копійки. Цього разу вирішив відправити на картку Ощадбанку — гроші прийшли, але бракувало суттєвої суми — з висланих 6 тис грн кудись зникло близько 380 грн. Почав листати ощад24 в її пошуках і виявилося що це — комісія на зарахування (!!!) коштів на рахунок! Я був просто шокований. Тобто я щоб внести в банк свої ж гроші, якими банк буде мати можливість розпоряджатися, доки вони будуть на рахунку, маю за це ще й доплатити майже 400 (!!!!) грн?????? І на цьому ще не закінчилися побори, коли я розгніваний прийшов у відділення банку, щоб негайно забрати ці гроші, виявилося що за зняття у них є ЩЕ ОДНА КОМІСІЯ!!! На цей раз з мене здерли близько 70 грн. Закрити рахунок теж не вдалося, виявилося що вони не закривають рахунки в день, коли проводились операції, тобто мало того що з мене на рівному місці здерли майже 500 грн, я ще й маю оббивати пороги декілька днів щоб банально закрити всі рахунки в цьому злощасному банку, щоб розірвати з цими бандитами будь які звязки! В Приватбанку завжди все було нормально — всі вислані з-за кордону гроші зараховувалися на рахунок, всі до копійки знімалися через банкомат чи у відділенні. Комісії є, але адекватні, і у адекватних випадках — при оплаті комунпослуг, при перерахунку грошей на іншу картку і т.п. Але щоб так безсовісно обдирати людей як це зробили зі мною в ощадбанку- більше нічого й чути не хочу про цих бандитів, ноги моєї там не буде, і десятому закажу. Грабіжники.
2 сентября 2019, 17:03
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Дозвольте розібратись в цій ситуації. Будь ласка, напишіть нам в особисті повідомлення ваше ПІБ, контактний номер телефону та у якому відділенні ви обслуговуєтесь. Ситуацію перевіримо.

19036256
19036256
2 сентября 2019, 16:10
Снимать деньги нужно было в банкомате Ощада ,или банках партнёров Ощадбанка-(можно например Приват и Пивденний)такое снятие БЕЗ КОМИССИИ.
3 сентября 2019, 21:27
А от працівниця банку мені про це не повідомила, навіть більше, коли я виразив бажання зняти всі кошти з рахунку, вона мені запропонувала саме зробити це у відділенні, тобто з комісією. Якби вона мені повідомила, що є можливість зняти також з банкомату, звичайно, я б так і зробив. З усього видно що і банк в цілому, і працівники зокрема, роблять все можливе щоб здерти з клієнтів якнайбільше грошей.
2 сентября 2019, 18:37
Особисті дані вислав, чекаю на вирішення ситуації.
4 сентября 2019, 19:06
Повернули більшу частину комісії за зарахування коштів (277 грн), тепер в історії по рахунку значиться комісія 61 грн. І на тому дякую.