Скарга на нав’язування страховки

tito4asd 29 августа 2019, 16:47
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 149
Я є клієнтом Ощадбанку з 2015 року, отримую пенсію, користуюсь іншими продуктами фінустанови.
Сьогодні, 29 серпня 2019 року у приміщенні відділення Ощадбанку №256 за адресою м. Запоріжжя, проспект Соборній, 149 касир Мурка Катерина Ігорівна відмовилась продати мені валюту (Евро).
Причиною відмови було обов’язкове придбання полісу ДОБРОВІЛЬНОГО страхування вартістю 150 грн. ПрАТ «МетЛайф» на яке я не погодився.
Нормативний документ, який в обов’язковому порядку зобов’язував мене перед придбанням валюти придбати страховий поліс мене не надали, зазначив що це внутрішні правила Запорізького ощадбанку.
Оператор Гарячої лінії повідомив, що це додатковий продукт, який я можу добровільно придбати за бажанням.
На мої доводи, що я вже маю страховку в іншій установі не враховувались.
Після звернення до начальника касового відділення Маковецькою Людмили Анатоліївни мені було повідомлено, що послугу з продажу валюти мені нададуть тільки після придбання полісу, але вже за 50 грн, в іншому випадку пораділи звернутися до іншого банку.
У зв’язку з тим що грошові кошти в іноземній валюті мені були потрібні терміново я був змушений придбати страховий поліс, після чого мені були надані послуги з продажу валюти. Також мені було повідомлено, що у разі повторного звернення за послугами я буду вимушений знов придбати страховий поліс.
Чому пенсіонер під час обслуговування у державному банку повинен сплачувати гроші за непотрібні йому послуги, які йдуть на рахунок іноземної приватної компанії? Зазначені факти можуть мати ознаки корупції, в такій спосіб співробітники державного банку отримують грошові кошти від приватної компанії за нав’язані послуги.
Я вважаю, що своїми діями зазначені працівники Ощадбанку грубо порушили вимоги Закону України «Про валюту і валютні операції».
29 августа 2019, 17:31
Доброго дня! Перепрошуємо за подібну ситуацію. Будь ласка, напишіть нам в особисті повідомлення ваше ПІБ та контактний номер телефону. Зі співробітником проведемо додаткове навчання! Додатково зазначаємо, що додаткові продукти банку не є обов'язковими та оформлюються клієнтом лише за власним бажанням.

29 августа 2019, 17:56
Ту все просто. Пышный крысит уже годами. Через подставную фирму. А работники не при чем
29 августа 2019, 20:45
Тут не раз уже писали про эти схемы Пышного
29 августа 2019, 21:57
И как всегда-у всех не было времени пойти в другой банк, поэтому они устраивают скандалы в ощаде по поводу страховки, но в итоге все равно покупают. где логика?сама с запорожья, по проспекту ну куча банков, обменников. но нет же, мы жуть как возмущаемся ”правилам” ощада.
30 августа 2019, 9:08
Вот странный народ все плохо в ощаде и все равно идет в ощад поскандалить. Куча банков а они идут в ощад.
30 августа 2019, 12:13
И намного выгодным курсом, нежели в ощаде
30 августа 2019, 12:19
Странный народ в чем? Что он , поддерживая государственный банк обращается к нему а не в частный а тем более иностранный банк? Давая ему доход?
 То есть у нас такая уже богатая страна, что государственному банку плевать, что о нем думают граждане страны?
tito4asd
tito4asd
6 сентября 2019, 6:44
Почему я должен идти в другой банк, если я покупаю валюту и рассчитываюсь картой Ощада? Мне надо пойти в банкомат снять деньги и бродить по обменникам?
Это мошенничество и если сотрудники банка в нем участвуют то они не жертвы системы, а соучастники.
1 октября 2019, 21:35
Ну значит покупайте навязанные продукты. ваши жалобы не помогут , уж поверьте бывшему сотруднику)

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Скарга на нав’язування страховки