Женя Бабич 16 августа 2019, 1:09
Моя покійна бабця довіряючи лише ДЕРЖАВНОМУ БАНКУ-Ощадбанку, поклала гроші на депозит на випадок смерті, за умовами якого було чітко сказано що гроші можна забрати з 15.08.2019 року… Коли мати (дочка померлої бабусі) прийшла у відділення в м.Житомир що на Перемоги 15, у видачі грошей ій відмовили натомість заставили принести купу справок і документів + до цього всього потрібно звертатися до нотаріуса послуги якого коштують від 1500 грн + податки на всі інші довідки і 6 місяців чекати поки ці неуки з банку повернуть вклад померлої.Шановна дирекція банку Ощадбанк!!! Це потрібно чекати півроку, витратити декілька тисяч гривень, власних грошей щоб ви повернули вклад який вам довірила людина ?!Єдиний ДЕРЖАВНИЙ банк це велика ГАНЬБА, СТИДОБА вам за те що обдурюєте людей, нещасний убогих пенсіонерів які несуть вас останні гроші! Багато таких випадків, як у мене але крім своїх дурних вибачень вони нічого не роблять.Дуже сподіваюсь що нова влада наведе порядок в банківській системі і такого НАГЛОГО ЗНУЩАННЯ, ОБМАНУ І БРЕХНІ, КОРУПЦІЇ більше не буде! Не рекомендую нікому зв'язуватися з цими шарлатанами з Ощадбанку,є багато приватних банків в яких дуже зручні платіжні системи з якими приємно і зручно користуватись і зберігати свої кошти. Позови до суду Ощадбанку гарантовано!!! Шановні громадяни! Не давайте себе дурити і обманювати, не даруйте свої кровні зароблені гроші шарлатанам.
16 августа 2019, 9:17
Доброго дня!
Відповідали вам раніше.

sanch ☺
sanch ☺
16 августа 2019, 8:43
Все ждут пол года, Ваша мать исключение? В банк вкладывал один человек, а приходит забрать другой, естественно он затребует все необходимые документы, а то что их выдают не так как Вам хочется - не вина банка.
corsww
corsww
16 августа 2019, 10:07
Касаемо ощада я не раз говорил свое мнение. Болото, согласен во главе с руководителями откровенными ворами.
 Но вопрос автору. А как Вы предполагали Вам выдадут деньги?
 Существует закон. Хороший или плохой но закон. Вступление в наследство по закону  есть по завещанию и без него.
Причем даже в случае с завещанием имеются оговорки.
Вступление в наследство действительно долгий(полгода) и утомительный процесс. Ничего не поделать ,Ваша бабушка скончалась, земля ей пухом. Люди смертны и никто не вечен и ничто не вечно в  этом мире.
По закону необходимо обратится к нотариусу. Принести свидетельство о смерти. Доказать документально, что вы родственник и имеете право на наследство и еще пара документов.
Если не появятся еще люди претендующие на наследство то нотариус выдаст документ , что вы имеете право получить средства Вашей бабушки. Необходимо будет оплатить налог на вступление в наследство .Тоже по закону. Вот вкратце все.
Но, извините, можете не отвечать но один вопрос меня мучит.
Вы, лично Вы так эмоционально жалеете о смерти Вашей уважаемой бабушки ?
Или о том, что она, к сожалению не успела дожить до 15 и не забрала для вас свой депозит?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не віддають гроші після смерті клієнта який поклав гроші на депозит,державний банк дурить людей