Tetiana0907 9 июля 2019, 20:06
09.07.2019 звернулася у відділенні Ощадбанку в Житомирській області для того, щоб відкрити рахунок особі, яка провадить професійну незалежну діяльність. Звернулася до працівника відділення, та отримала наступну відповідь:
«Особам, які провадять незалежну професійну діяльність відкривати рахунки непотрібно, їх обслуговують як звичайних фізичних осіб, а податкове повідомлення занести самостійно в податкову!»
Я заперечила, наголосила, що це не так. Вони сказали, що я помиляюся, але можуть відкрити рахунок як для ФОП.
Я попросила відкрити тарифний план «Моя мета»(так як на сайті написано, що він передбачений для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, тощо), але вони відмовили і запевнили, що я не належу до категорії осіб, які мають право відкрити — тобто до осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

Шановне керівництво, АТ «Ощадбанк», прошу Вас звернути увагу на обізнаність Ваших співробітників стосовно продуктів, які Ви пропонуєте та знання елементарної нормативної бази для того, щоб відкрити рахунок.

P.S. Зміна дизайну приміщення це тільки 10% все інше це люди, які надають послуги!
10 июля 2019, 9:22
Доброго дня!
Приносимо вибачення за створені незручності.
Просимо вказати в особисті повідомлення адресу відділення, де намагались відкрити рахунок.
Просимо також вказати ваше ПІБ та фінансовий номер телефону.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Відмова у відкритті рахунку особі, яка провадить незалежну професійну діяльність