Проблеми з депозитом

Я переоформила на себе вклад моєї мами, який знаходився у АТ «Ощадбанк» за адресою місто Кривий Ріг, проспект Поштовий 13. 28.05.2019 року я звернулась у відділення для того, щоб у подальшому зняти грошові кошти з рахунку. Співробітниця установи пояснила мені, що так як вклад довгий час був у нерухомому стані, його заморозили, і тепер необхідно знайти депозит. Через деякий час мене запросили у відділення, де видали картку, і сказали чекати зарахування грошових коштів протягом місяця. 24.06.2019 року був дзвінок з банку, в ході якого мені повідомили, що гроші було списано з депозиту і зараз там нуль. Я пішла до установи розібратися, чому мені видали картку зі словами, що гроші є, а тепер їх немає. Співробітник банку не дала абсолютно ніякої відповіді. Куди поділися гроші незрозуміло, і на основі якого закону чи постанови списувалися невідомо. Я б не висувала ніяких претензій, якби мені одразу було сказано, що проведене списання. Але ж я чекала місяць невідомого чого. Категорично не рекомендую цей банк для депозитних вкладів! Ваші гроші заберуть, а правди ви ніде не знайдете!!!
26 июня 2019, 15:57
Доброго дня!
Приносимо вибачення за створені незручності.
Просимо вказати в особисті повідомлення ваше ПІБЮ фінансовий номер телефону, та ПІБ вашої мами.

vadymbanker
vadymbanker
26 июня 2019, 16:43
В отделении видят старые вклады, выписку могут сформировать, это точно. Мне делали для посольства по уже закрытым вкладам.