Картка киянина та примусовий продаж медстраховки компанії MetLife

Лайма Гейдар 24 мая 2019, 17:04
Отделение по адресу: Киев, ул. Радужная, 13
Доброго дня!
23.05.2019 року я оформлювала «Картку киянина» в Ощадбанку за адресою м. Київ, вул. Райдужна 13. Співробітник державного банку Алєєв В.А. дав на підпис листи документів, але не пояснив, що я покупаю страховку фірми MetLife. Я заплатила 50 грн. за послугу, яку не замовляла.

У зв‘яку з цим у мене ряд запитань:

· якщо страхування життя при отриманні «Картки киянина» є обов’язковим, чи можете ви вказати на законодавчий акт, який забов’язує мене купувати такі послуги;

· якщо Ощадбанк співпраціє з страховою компанією MetLife легально, чи можна ознайомитись із результатами тендеру на Прозоро щодо закупівель державою подібних послуг?

Вважаю, що обов’язкова незаконна продаж страховок MetLife у державній установі є порушенням моїх прав споживача та створює негативний імідж Ощадбанку.
27 мая 2019, 9:19
Доброго дня!
Страхові продукти, які пропонуються у відділеннях Банку є добровільними і клієнт може придбати їх за власним бажанням. АТ «Ощадбанк» проявляє турботу про своїх клієнтів та пропонує їм додатковий захист на випадок непередбачуваних подій в одній із надійних страхових компаній.

25 мая 2019, 11:54
1. Не вкажуть, бо це «вказивка зверху» 2. Нет. Вы и ответили сами на свою жалобу
corsww
corsww
25 мая 2019, 12:18
Я поясню. Та компания либо принадлежит Пышному либо его родственнику либо другану по стрип клубу. Поэтому и втюхивают людям такие страховки наплевав на законы, совесть  и честь.
ccc2013
ccc2013
25 мая 2019, 13:11
Будьте снисходительнее к мальчику Алееву В.А..С него начальство требует план продажи финпродуктов. Указания начальников,конечно же,устные и их потом к делу не пришьёшь, а Алееву за все отдуваться:((((
31 мая 2019, 20:00
Алеев это делает по указке «сверху» иначе не получит зарплату, а получит всякие штрафы, взыскания по впариванию всяких страховок и кредитов

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Картка киянина та примусовий продаж медстраховки компанії MetLife