Послуга перевірки залишку коштів в банкоматі платна!

Це взагалі жах. З яких пір послуга перевірки залишку коштів в банкоматі платна і становить 3 грн.? Це взагалі нормальна практика? Щоб переглянути баланс я маю платити. Я вважаю це не припустимо!!! (Картка Ощадбанку терміналом теж Ощадбанку)
20 мая 2019, 11:46
Доброго дня!
З тарифами ви можете ознайомитись на офіційному сайті банку.
Є певна кільуість спроб перегляду безкоштовних.
Рекомендуємо підключити послугу СМС-інформування, що дасть можливість переглядати баланс, подивившись останнє повідомлення.

17 мая 2019, 22:56
Перегляд балансу 1 раз в добу безкоштовний. Підключіть смс послугу за 5 грн. в місяць і проблема перегляду балансу взагалі відпаде.
Airin18
Airin18
18 мая 2019, 8:31
Місяць тому такого не було! Смс підключено, то чому ж не повідомили про нововведення? Коли знімаєш гроші, а банкомат тобі їх не видає, перевіряється стан рахунку повторно, чи не списались вони в прірву, що з цим банком цілком можливо. І це ще державний банк. Все для людей! Закриваю картку і переходжу в інший. Де картку не потрібно чекати 14 днів, де при оплаті потрібно вводити пін код, смс банкінг безкоштовний, терміналів багато, а персонал завжди привітний!
18 мая 2019, 9:25
Как это месяц назад такого не было?я Вам больше скажу-такое уже, как минимум, полтора года. а всего-то нужно внимательно читать договор, который подписываете. а лучше не жлобить 5грн в месяц на смс-банкинг. в наши дни это не деньги, на которые что-то можно купить.
18 мая 2019, 9:28
Как вы завуалировали приват) вы сначала о нем отзывы почитайте, а потом переходите. во многих банках, которыми я пользовалась, смс банкинг так же платный. (больше 10 грн за месяц)
19 мая 2019, 2:00
https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/126696/#comments Если хотите, что б деньги сливались с карты без Вашего ведома, то почитайте это.
19 мая 2019, 2:06
«Коли знімаєш гроші, а банкомат тобі їх не видає, перевіряється стан рахунку повторно, чи не списались вони в прірву, що з цим банком цілком можливо.» Если деньги снялись ,как Вы пишете в «прiрву»,то при подключённом СМС,сообщение приходит моментально,а в Привате до 1000грн.вообще не сообщают СМС.
graf13
graf13
22 мая 2019, 18:34
Підтверджую, місяць назад такого не було. Не брало комісію за перевірку рахунку. Телефонував на гарячу лінію банку і мені там сказали, що таке було завжди. То чому ж скрізь люди водночас з цим звертаються? Пропонували встановити Ощад24... Це вони зараз туди заманюють людей, а потім і там буде брати гроші за перевірку. В мене лише одне питання: За що беруться грощі за перевірку рахунку? Банкомат більше електроенергії бере, коли я перевіряю рахунок? Чи, може, коли я перевіряю рахунок раб біжить шукати баланс по паперах і йому треба заплатити за це? За що беруться гроші? Ощад вже має прибуток від комісії перечислення зарплати на картку, то що йому треба іще??? Що це за знущання таке???
6 июня 2019, 23:59
Не утверждайте, не было того, чего Вы утверждаете, а было платно всегда, первый раз проверки в день-бесплатно, последующие проверки в этот же день все-по 3грн. https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
18 мая 2019, 10:44
Звичайно, примушувати Вас залишатись в Ощадбанку ніхто немає права. Що стосується картки 14 днів: у Ощадбанку також є миттєві картки, але без прізвища. А якщо це пенсія чи зарплата, то звичайно йдуть персифіковані картки і в любому банку потрібно чекати близько 10 днів. Що стосується смс банкінгу безкоштовного то там інші приховані платежі. Причому в Ощаді Вам навіть по руху 1 копійка прийде смс. Я не заступаюсь за Ощадбанк, але що стосується саме Вашого відгуку, то я на стороні банку. 5 грн. або 7 грн. (Якщо користуєтесь WEB банкінгом) за смс в МІСЯЦЬ!!!
vadymbanker
vadymbanker
18 мая 2019, 11:53
Да в Привате покупка до ₴1000 смс не приходит и пошел слушок что кассиры в супермаркетах берут карту приват у пенсионеров и два раза проводят покупку когда сумма меньше ₴1000, отдают им один чек, пенсионеры это не понимают. Хотя вроде пин код обязательный... Тем более когда повтор покупки через тот же терминал одной картой.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Послуга перевірки залишку коштів в банкоматі платна!