Ужасний ощадбанк

В моєму житті самий хутший банк, дуже багато мінусів, як нас перевели отримувати зарплату, в мене там одні проблеми, то не такий підпис, то черги субсидіантів. Загубив карту, жди
2 місяці, забув пін код жди, поки не перевипустять.Для мене головне зняти всі кошти,і віднести в Приват.Додаток тоже не доколиханий, пересилаєш кошти на іншу карту то невідомо
кому іде, бо не видно хто отримувач.Так само із комунальними, довільні реквізити не правильно цифру поставив, доказуй шо ти не осел, щоб повернути кошти бо не видно кому ти посилаєш.Ми всі на роботі не задоволені.Може в країні влада зміниться, і ми повернемся в Приват, Ощад фу-фу-фу.
2 мая 2019, 16:28
Доброго дня!
Дякуємо за вашу суб'єктивну думку.
Термін дії виготовлення картки від 3 до 10 робочих днів.
При переказі коштів на карту Ощадбанку, отримувач коштів вказаний, рекомендуємо звертати увагу.
В разі сплати послуг, проведенні операції, рекомендуємо бути уважним, та грамотно писати)

19036256
19036256
3 мая 2019, 13:54
Spotmaster, у меня за пять лет пользованием Ощадбанком и его приложением Ощад24/7, не возникает никаких проблем, а Вы прямо ходячая проблема, то карты теряете, то пин код забываете.При оплате на довiльнi реквiзити я создаю и сохраняю ШАБЛОН, который называю, электроэнергия, газ или тепло, и больше перепроверять цифры не нужно.Коммунальные платежи без комиссии.Субсидию навязали только этому банку, при чём здесь Ощад? Кстати здесь, на Минфине негативных отзывов о Приват-банке, больше, чем об Ощад-банке, перед желанием замены банка, ознакомьтесь и с теми отзывами. По отзыву вижу, что Вы работаете, а значит моложе меня, мне 65лет и я со всеми фишками банка разобралась, а у мужа карта Приват банка, кстати я там тоже в Приват-24 оплачивала, но теперь не пользуюсь, так, как там каждая квитанция коммуналки с комиссией. https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/125750/