Как работает Ощадбанк

Юрій Осіковський 19 марта 2019, 13:58
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 12
Пытался пополнить свой депозит. Казалось бы просто, но несколько попыток оказались неудачными. В последний раз в отделении по проспекту Победы,12, очень удивился причине отказа, чтобы принять от меня деньги надо вызывать инкосатора и платить за вызов машины, вместо этого деньги за вызов машины сотрудники отделения могут потратить себе на премию, видемо за хорошую работу… Не советую связываться с банком в котором такие сотрудники
19 марта 2019, 15:00
Добрый день. Пополнение депозита можно осуществить беспрепятственно в отделении банка или через Ощад 24/7. Напишите, пожалуйста, в личные сообщения ваши ФИО и контактный номер телефона для того, чтобы мы могли проверить произошедшую ситуацию предметно, а вы смогли осуществить необходимую вам услугу.

aalekss033
aalekss033
19 марта 2019, 15:42
Доброго дня. Пишу напевно як і всі нищеброди з приводу так званоІ монетизаціі. Записався на 12 число цого місяця на зустріч пішов як годиться до банку в м. Зіньків Полтавськоі обл., працівники зустріли радужно питань немае. Окреме спасибі керівнику банку Олені. Але сталася така прикрість купив я собі чи то як кажуть поміняв паспорт Європейського зразка громадянина Украіни тобто ай-ди карту. І відправили мене в мінсоцполітики прямою наводкою для зміни анкетних даних. Змінили мені дані кажуть там, через два дні, але на зустріч записатися не можу, бо пише помилка в запиті. Замовляв зворотній дзвінок, послали мене, ні не на три букви а до роботизованоі системи, вернувся я звідти, замовив ще один дзвінок, і що чи то телефон оглух чи я не знаю. Проблема в тому що до зміни анкетних даних в мінсоцполітики мене могло записати на зустріч хоча б по старому паспорту, а після зміни не бачить даних взагалі скриншот робити не буду знаете самі. І проблема не в мінсоці а в сайті ощадбанку я я розумію. Відбувати очередя по 60-т чоловік і діжурити з 6-і ранку теж не варіант. Тому прошу відгукніться листом я потім продиктую номер телефону для вирішення питання по суті, а ні то нехай Петро1 Олексійович купить на цю субсидію таблеток в гражданки Супрун.