Оплата пробного ЗНО

Олена Мандрика 4 марта 2019, 14:43
Доброго дня. Раніше я не була клієнтом Ощадбанку, але наслухавшись схвальних відгуків вирішила сплатити послуги.
17.01.2019 у відділенні Сбербанку я оплачувала пробне ЗНО для своєї доньки. В касу я подала роздруковані великими цифрами на аркуші форматом А4 всі реквізити.
28.02.2019р зайшли в «особистий кабінет» на ЗНО, виявили що проплата не надійшла. Стояв статус «НЕ СПЛАЧЕНО» по обох предметах. Я звернулась на гарячу лінію в Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти де реєструють школярів з Полтавської області. Переслала їм фотокопії квитанцій. Через годину вони зателефонували і сказали, що в квитанції касир помилився і замість розрахункового рахунку (12 цифр) вона ввела МФО банка (6 цифр).
Далі іще цікавіше. Гроші того ж дня повернулися назад, але про мене це ніхто не повідомив. А на той момент ще можна будо виправити помилку і повторити платіж.
01,03,2019 я звернулась до завідуючого банком за поясненням. «Це людський фактор. Банк не винен. А ви винні, що не побачили помилки і поставили підпис». Гроші касир Катерина Грицай повернула, відразу, готівкою в кабінеті завідуючої (хоча я про це не просила). Кошти я не забрала.
Як можна зробити відразу 2 однакових помилки? Як пояснити дитині чому вона на поїде здавати ЗНО (причому 2 екзамена)? Хто буде нести відповідальність за «людський фактор»?
4 марта 2019, 15:30
Добрий день. Дозвольте принести вибачення від імені банку через те, що кошти, спрямовані на оплату пробного ЗНО для вашої доньки, не були перераховані коректно.
Згідно з наданою інформацією зі співробітником буде проведена необхідно робота.
Підскажіть, будь ласка, чи були кошти перераховані за вірними реквізитами чи поверненні вам, як платнику?
Додамо, що при користуванні послугами Ощад 24/7 або інформаційно-платіжного терміналу платіжні реквізити можна внести самостійно, таким чином запобігти ситуації, що склалась.

19036256
19036256
4 марта 2019, 15:38
Олена Мандрика., жаль, что сразу возле кассы Вы не проверили квитанции.Везде висят объявления«проверяйте не отходя от кассы», а после проверки подписывайте, подписали-значит согласились.Вы сами тоже виноваты.Действительно всё можно было проверить и переплатить.
4 марта 2019, 16:07
Я не знімаю з себе відповідальності. Я перевірила номер заявки, реєстраційний номер дитини. Людині без досвіду в банківській сфері важко знайти помилку. Особливо коли за тобою стоїть черга, а чек надрукований на жовтуватому папері. І повірте мені, як мама я достатньо покарана за свою неуважність.
4 марта 2019, 16:12
Кошти мені були повернуті відразу готівкою. В кабінет завідуючого їх принесла касир (хоча розпорядження про готівку я не чула). На жаль вже пізно було проводити повторний платіж, тому що реєстрація закінчилася. Гроші я не забрала. Попросила завідуючу посприяти з проведенням додаткової реєстрації доньки.
Luckymen
Luckymen
4 марта 2019, 16:55
Мне интересно всего два вопроса: Первый — кассир отдала вам деньги сразу в кабинете начальника( каким таким чудным образом она без заявления клиента их выдала с кассы?) и второй вопрос — деньги я не забрала а попросила посодействовать в дополнительной регистрации ( опять же каким образом обычный начальник отделения ощада посодействует вам в этом.??)
Деньги в кабинет принес кассир, деньги оставили. странные дела творятся в этом отделении ощада.
Хотелось бы узнать посодействовала ли данный начальник в регистрации или нет
5 марта 2019, 9:52
Нет. Не посодействовала. Регистрация закончилась 02.02.2019. Спорные моменты рассматривались до 10 февраля. «Поезд ушел».
Но я надеялась, а может как-то можна решить через банк.
StarFighter27
StarFighter27
4 марта 2019, 22:57
Деньги вот так взяла и принесла? Без бумажной волокиты? А ничего что это нарушение кассовой дисциплины банковского служащего. Люди подолгу ждут свои потерянные деньги, а тут… взяла и принесла… Я еще соглашусь с тем, что она свои решила вам положить.

А как управляющий может регистрировать Вашу дочь на второе ЗНО? У нее что там знакомые?

В следующий раз оплачивайте все через интернет и ни будет никаких нервов
5 марта 2019, 10:52
Я не знаю откуда деньги из кассы или личные. Но мне их вернули. Просто положили на стол.
Зарегистрировать ребенка управляющая не могла дочка уже зарегистрирована, но мне нужно было что бы банк попробовал объяснить причину задержки платежа. А вдруг получится. Это была последняя надежда.
В следующий раз я буду проплачивать через свой банк. Это урок.
Обидно что сразу не сказали что платежка не прошла. Все можно было исправить.
martin11
martin11