Електронні пенсійні посвідчення

SergeyBr 26 февраля 2019, 11:37
Добрий день я Брижак С.М.звертаюсь до Вас з роз'ясненням стосовно термінів видачі електронного пенсійного посвідчення від Ощадбанку.Я пенсіонер, інвалід 2- гр., учасник бойових дій. При оформленні пенсійного посвідчення в регіональному Управлінні пенсійного фонду мені було запропоновано оформити електронне пенсійне посвідчення на картці Ощадбанку.Ознайомившись на Вашому сайті з перевагами даного посвідчення (2в1) та терміном виготовлення — до 30 робочих днів — я дав згоду на заповнив анкету- заяву на виготовлення (про, що дуже жалкую). 19.11.18 відповідно до запису в моєму електронному кабінеті Пенсійного фонду України було подано заяву на виготовлення під номером 74. Але зараз вже 26.02.19 (минуло 3 міс.!!!!) але виготовленого Вами документу який засвідчує мою особу, як пенсіонера не виготовлено. Прошу дати відповідь коли я зможу отримати посвідчення (для чого рекламувати 30 робочих днів, коли Ви не в змозі за 3 міс. виготовити).
P.S. В зв'язку з таким виготовленням документів буду рекомендувати всім друзям, знайомим та не знайомим «не вестись» на пропозиції щодо виготовлення електронного пенсійного посвідчення на картці Ощадбанку.
27 февраля 2019, 10:53
Доброго дня!
Приносимо вибачення за затримку. Ваша картка знаходиться у відділення. Адресу доставки картки можете дізнатись у контакт-центрі 0800210800.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Електронні пенсійні посвідчення