Велика подяка

Сергей Федоренко 20 февраля 2019, 12:42
Отделение по адресу: Киев, ул. Мартиросяна, 6
Хочу поділитись з майбутніми клієнтами цього закладу, тобто наколінахстояльцями, бо так буде точніше, які радощі на них чекають при спілкуванні з цими богами. Я учасник бойових дій, мешканець Солом*янського р-ну м. Києва. З 4 грудня 2018 року намагаюся оформити та отримати картку киянина, щоб отримати соціальну допомогу. Але… завжди є але. І ось воно. В 2012 роція, як військовослужбовець, отримав пільгову картку банка Хрещатик. Коли цей банк дуже вдало знешкодили, звичайно, його картку анулювали, а з нею і колишні пільги на проїзд в міському транспорті. І зі слів менеджерів відділень Ощадбанку на Мартиросяна, 6 та центрального відділення Олексіївська,13, через кол-центр мені оформили по моєму проханню БЕЗПІЛЬГОВУ, прошу це враховувати, так, як я не пенсіонер, картку киянина! Питаю, який мені сенс таку картку собі робити? Відповіди немає. ПО-ПЕРШЕ, кажу, я цю картку НЕ замовляв, ПО-ДРУГЕ не отримував. Але байдуже. Я повинен державі о особі Ощадбанку гроші 240 грн. за користування тим, що не замовляв і не отримував. Слухати ніхто нічого не хоче, футболять по відділеннях більше двох місяців. Зрозуміло, соціальну допомогу отримати не можу. Хотів записатись на прийом до начальника відділення на Мартиросяна,6. Питаю коли можна прийти та подати скаргу. Кажуть час та люб*язно запрошують. Але… Приходжу, але ПАНА Головка О.С. нема. И скарги нема. Добитися правди НЕМОЖЛИВО!!! В марта 2014 года после Революции Достоинства в Ощадбанк пришла команда во главе с Андреем Пышным.Новый топ-менеджмент получил в наследство самую большую и старую банковскую сеть — около 4000 отделений, коллектив — 35000 работников.95% активов Ощада — кредиты крупного корпоративного бизнеса. Це цитата з сайту Ощада. Про яку гідність може бути мова, якщо ваші *папередники* так з людьми не чинили, вибачте, кажу з людьми, бо ми для нової команди менеджерів начолі з Андрієм Пишним, не люди, а гірше за худобу. Для вас 240 грн. дрібниця, а для простих людей це три доби життя! Вважаєте, що у людей так багато зайвих коштів, щоб просто так їх віддавати? Вважаєте, що прості люди просто так чекають тієї соціальної допомоги? Вважаєте, що у людей великі пенсії, кажу про всіх звичайних людей, які живуть в реальному, а не казковому житті, не тільки військових пенсіонерів. Хочете заробити на людях, які дали вам можливість стати тими, ким ви зараз є? Да ганьба вам всім від Революції Гідності, яку ви не боїтеся приписувати собі, як ваше досягнення!!!
20 февраля 2019, 17:52
Добрий день. Приносимо вибачення, що при відвідуванні банку, у вас сформувалось таке враження та негативні емоції. Картка Киянина для пільгових категорій громадян є безкоштовною, для інших категорій громадян — 120 грн. Згідно з наданими у вашому відгуку даними проведемо аналіз ситуації, що склалась з вами, та на підставі цього надамо вам зворотній зв'язок.

20 февраля 2019, 18:05
Коли мени виписували картку киянина, я був військовослужбовцем, але посвідчення АТО в мене ще не було. Тому я и не замовляв платну картку. А в мене зараз вимагають гроші, щоб я отримав нову безкоштовну картку. А потім, кажуть, отримуйте соц допомогу.
21 февраля 2019, 10:26
Банк мою проблему не решил. Я вчера, 20.02.2019 г. был в отделении Ощад на Мартиросяна,6, и мне сказали, что банк рассмотрел мое заявление и принял решение стребовать с меня 240 грн. за пользование карточкой киевлянина. И потом, после уплаты мной этой суммы я смогу получить уже льготную бесплатную карточку, а потом на нее перечислять социальную помощь. Вот это решение проблемы по мнению банка! Это вымогательство и мошенничество этой так званой новой команды менеджеров, требовать деньги у клиента за услугу, которую он не заказывал и не пользовался ею. Никто не хочет разбираться в том, что мне не было смысла заказывать карточку, за которую нужно платить да еще не дающую никаких льгот после льготной карточки банка Крещатик. По их мнению я ОБЯЗАН им заплатить, как молчаливое животное, полностью бесправное, как и большинство людей на улицах и в очередях! ВОТ ТАКОЕ РЕШЕНИЕ ПРОБЛЕМЫ!
28 февраля 2019, 12:06
Уважаемый Минфин, Вы мне пишете Ваша заявка к размещенному отзыву закроется только после того, как Вы подтвердите решение своего вопроса банком, а пока вопрос не решен, Ваша заявка остается открытой. У меня нет никаких оснований для закрытия заявки. Банк мою проблему не решал. Ощад на Мартиросяна,6, куда я обращался, на связь не выходил, никто меня никуда для разговора и решения вопроса не приглашал. То, что в банке говорят про решение моей проблемы неправда. Адрес почты и номер телефона есть в обращении. Я был в отделении банка, но начальник отделения меня не принял, когда ему передали, что я хочу написать жалобу, а кассиры мне сказали, что банк рассмотрел мое заявление и принял решение стребовать с меня 240 грн. за пользование карточкой киевлянина, которую я, я якобы заказал, через кол-центр. И потом, после уплаты мной этой суммы я смогу получить уже льготную бесплатную карточку, а потом на нее перечислять социальную помощь. Вот это решение проблемы по мнению банка! Это вымогательство и мошенничество этой так званой новой команды менеджеров ОЩАДБАНКА, требовать деньги у клиента за услугу, которую он не заказывал и не пользовался ею. Никто не хочет разбираться в том, что мне не было смысла заказывать карточку, за которую нужно платить да еще не дающую никаких льгот после льготной карточки банка Крещатик. По их мнению я ОБЯЗАН им заплатить, как молчаливое животное, полностью бесправное, как и большинство людей на улицах и в очередях! ВОТ ТАКОЕ РЕШЕНИЕ ПРОБЛЕМЫ!
Minfin
Minfin
28 февраля 2019, 13:36
Уважаемый пользователь, со своей стороны мы информировали представителя Ощадбанка на портале, что Вы не подтверждаете решение своего вопроса, но сам вопрос может решить только банк.