Банк ігнорує звернення

Буква Ґ 4 февраля 2019, 12:12
На моє попереднє запитання як в особисті повідомлення так і в відгуки не дав мені відповіді хто мене ввів в оману та дезінформував:

Консультант банку, що повідомив, що я можу відкрити у відділенні Ощадного картку з чіпом від НПС «Простір» не являючись переселенцем, отримувачем соц.допомоги, пенсії та іншого. ( Нажаль тільки ощад має право випускати картки з мікро-процесором )

Працівник банку повідомивши те, що отримати картку я не можу так, як не підходжу під вище наведені умови.

Представник банку, що повідомив мене що все-таки я можу відкрити картку «Простір» і відправив в легку та пішу еротичну подорож на сайт банку(на якому з наведених карт «Простір» лише одна, для отримання пенсій переселенцям)

Я бачу лише два варіанта розвитку подій:
1. Я приходжу і мені кажуть теж, що і в перший раз.
2. Працівник банку повідомлює що може мені відкрити картку, але картку лише магнітну без використання чіпу(а також всіх його можливостей), поки я не бачу роблять копії паспорта, коду, біжать через дорогу в Полікомбанк і відкривають картку там.

Еще один варіант(1 до 100000), консультант банку йде і відкриває в Ощадному картку з чіпом, потім фотографує її підтверджує, що виконати даний квест можливо і після всіх перевірок, я йду в найближче відділення банку так відкриваю там картку НПС «Простір» в цей же час менеджера барикадують вхід і вихід, щоб не дай бог нікто не відкрив у них картку та не вніс на неї грошей.
4 февраля 2019, 15:10
Доброго дня!
Прошу вказати в особисті повідомлення ваше ПФБ та контактний телефон. Також напишіть адресу відділення куди і коли ви звертались.

StarFighter27
StarFighter27
4 февраля 2019, 15:15
Какие подозрительные многоходовки. А может не стоит усложнять себе жизнь, подойти в другие отделения и там открыть карту?
4 февраля 2019, 15:19
Ну захотелось открыть именно карточку национальной системы, но так как с чипом только 2 банка(1 из них урезаная версия) то пришлось обращаться в Ощадбанк.
4 февраля 2019, 15:20
Ну я можу надати данні, проте мені так і не відповіли чи можливо отримати картку «Простір» з чіпом.
4 февраля 2019, 15:29
Це мені здається на анеґдот часів Совка, про унітаз, заміри філейной частини покупця, і так.далі, але туалетний папір йому так і не продали.
5 февраля 2019, 15:57
Как успехи с решением моего вопроса?