Про незадовільну роботу відділення Ощадбанку на Шептицького (Луначарського) 22б

5176368 17 января 2019, 12:15
Отделение по адресу: Киев, ул. Луначарского, 22-Б
Два місяці не можу закрити пенсійний рахунок у відділенні Ощадбанку на Шептицького (Луначарського) 22 б. Касир відсилає до завідуючої, та каже, що не працює програма, наступного дня зав.відділенням відсилає знов до касира, той знов відказує, що це не його справа і так доводиться, вистоюючи в черзі, з дня на день ходити від одного вікна до іншого і йти ні з чим. При цьому у відділенні величезні черги, касир дозволяє собі кричати на клієнтів, банкомату у відділенні, або поряд з ним немає, люди змушені звертатися до інших, більш лояльних банків для відкриття рахунку, але Ощадбанк так просто не відпускає — доводиться звертатися до Мінфіну з надією все ж таки розпрощатися з банком, де досі діє радянський стиль роботи з людьми.
Асєєва Наталія Юріївна.
17 января 2019, 17:03
Доброго дня!
Приносимо вибачення за створену ситуацію.
Прошу вказати в особисті повідомлення ваше ПІБ та контактний телефон. Вас буде запрошено до відділення для коректного обслуговування.

17 января 2019, 20:26
Дякую за оперативне реагування на моє звернення.
17 января 2019, 23:01
Если Вас тупо посылают, то пошлите и сами этих лодырей. Кассиры — это специфический народ. Да, они на нервах постоянно, большой поток людей, который выдвигает лозунги, типа, «каждому клиенту по кассиру», «не хотите работать твари» и т.д. + материальная ответственность. А свой пенсионный счет можно закрыть в другом отделении.
18 января 2019, 20:50
Ощадбанк не хочет закрывать счета в принципе. Выдавая карту Киянина сотрудники обманывают пенсионеров, что получить карту можно только открыв у них пенсионный счёт и тут же требуют заполнить заявление о переводе счёта из других банков.Со мной тоже так было, и при мне точно так же требовали открыть счёт других получателей карты. Когда я сказала зав.отделением, что это обман, то она объяснила необходимостью заработать банку, потратившему средства на создание для нас карт Киянина. Вот такой там хитрый бизнес. Можно ли доверять банку, уже с первых шагов лгущему клиентам?
20 января 2019, 16:34
Я бы Вам посоветовал позвонить на горячую линию НБУ

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Про незадовільну роботу відділення Ощадбанку на Шептицького (Луначарського) 22б