Ощад порушує договір та вимоги НБУ

WMB 1 декабря 2018, 8:24
Я 30 травня 2018 року відкрив в системі ОЩАД 24/7 депозит (депозитний договір 19330941211), гроші перерахував з карткового рахунку, поповнював депозит з карткових рахунків. Дата закінчення депозиту 30.11.2018.
Відсотки нараховані по 29.11.2018. Тобто дата 30.11.2018 є датою повернення грошових коштів.
Тіло депозиту та нараховані відсотки банк перерахував на мій картковий рахунок 01.12.2018, але на інший відмінний від того що вказано в договорі.

Я кілька разів звертався до банку та «Фахівці» банку (ГУ по м. Києву та Київській області та Контакт центру) стверджують що для отримання своїх грошей в День повернення депозиту я повинен прийти в відділення банку де було відкрито мій депозит. Ще раз нагадую – депозит відкрив в системі ОЩАД 24/7. «Фахівці» Контакт центру посилаються на якісь внутрішні документи та обіцяють ввести зміни в договір. Наисав листа голові правління — чекаю на відповідь.
Не зважаючи на мої звернення Ощадбанк продовжує порушувати умови Договору. Я звертався до банку з запитами про порушення при виплаті депозитів (депозитні договори 18011443611, 19334728711 та 19167511611).
3 декабря 2018, 11:47
Доброго дня. Проаналізуємо та надамо відповідь на Ваше звернення. Звертаємо Вашу увагу, що при оформленні депозиту, Ви самостійно обераєте рахунок для виплати відсотків. Прошу надати в особисті повідомлення Ваше ПІБ та контактній телефон. Для вирішення проблеми.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Ощад порушує договір та вимоги НБУ