дивна тарифікація

Viacheslav12 23 августа 2018, 23:10
Вирішив погратися з анонімною препейд картою, той яка atlas weekend. Ощадбанк підключає послугу смс-інформування за 5 грн на місяць — чудово. Те, що вона інформує, коли ти поповнив картку і сплатив за щось, що в тебе борг мінус скільки-то там — ну буває. Але ця послуга ще й тарифікується, скажемо так, дивно. 11 серпня знялось 5 грн «комісія за послугу смс-інформування», і 23 серпня знов знялось «комісія за послугу смс-інформування». Я навіть не знаю, що тут написати.
P.s. вивчаючи тарифи (думав, може 5 грн за неділю) наткнувся на чудову комісію «2 грн за спробу мерчантом авторизувати суму більшу, ніж є на балансі карти»… буду думати, що це мені, мабуть, примарилось, щоб не підривати віру в мастеркард і візу %)
27 августа 2018, 10:07
Доброго дня! Картка є передплаченою, тому при першому поповненні було списання комісії за СМС-інформування за серпень місяць. Після проходження білінгової дати, було списано комісію за наступний місяць.

24 августа 2018, 1:04
Мутная карта с мутными тарифами — я решил не экспериментировать с этим счастьем.
27 августа 2018, 11:24
А ваш Ощадбанк розумніший, ніж я гадав. Я як раз думав припинити користування цією картою в цьому місяці, а ви розкусили мене, і 23 числа поточного місяця комісію за наступний місяц. Пишний завжди був розумним хлопчиком! Швидко освоїв методи Привата :)
Хоча я вважав, що фішка Ощада бути совковим, з чергами, сберкасою, хамити, але не нажучувати клієнтів по-дрібному.
Слухайте, ну серйозно, комісія 2-3 грн за невдалу спробу розрахуватися картою, вона ж в вашому Ощаді не тількі для препейд карт, для нормальних також. Що це ?!?
27 августа 2018, 11:42
«Що це ?!?»

Зато нет абонплаты и бесплатный выпуск карт…
27 августа 2018, 12:30
А смс-банкінг типу не абонплата? А річне місячне користування пакетами послуг, напр. в пакеті «Мій комфорт»?
27 августа 2018, 13:46
С картой «Моя Карта» смс-информирование бесплатное и нет абонплаты.
С картами для выплат процентов по депозиту тоже нет абонплаты.

Ну а пакетные предложения во всех банках платные — на то они и пакетные…