Депозити видаються тільки в тому відділенні, в якому його оформив

Євген Губа 8 августа 2018, 10:07
Отделение по адресу: Киев, ул. Сагайдачного, 25-А
Живучи на куренівці ми поклали кошти на депозит, а потім переїхали на інший район. По завершенні терміну депозиту ми звернулися до найближчого відділення, аби отримати кошти — нас проінформували, що ми зможемо отримати кошти тільки в тому відділенні де оформили депозит. Робити було нічого — ми його пролонгували (це можна зробити і в іншому відділені). Кошти і досі там, але мені така схема дуже нагадує франчайзінг, бо як у державного банку гроші необхідно отримувати тільки там де отримав.
8 августа 2018, 11:02
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. Ощадбанк продовжує поетапне впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих ІТ-проектів – «UnitedData/Об’єднані дані». Незабаром схожі ситуації залишаться в минулому.

8 августа 2018, 11:00
Але вся загвоздка в тому, що гроші до сих пір знаходяться на депозиті і це вже чергова автопролонгація. Тому, для оформлення онлайн депозиту — мені, все-одно, необхідно виділити час в робочі години відділень та відвідати це відділення, аби їх забрати, попередньо про це повідомивши.
8 августа 2018, 11:04
8 августа 2018, 12:28
Я забирал депозит в день окончания в другом отделение, нежели где его открывал, внутри Харькова, еще в 2016 году. В Киеве отделённые балансы города и области у нас все одно. Так же можно отменить автопролонгацию через ощад24 и тело вклада упадет на карту на следующий день, и тогда уж точно можно будет снять всю сумму в любом отделение Ощада в Украины!
mary27
mary27
8 августа 2018, 18:28
«але мені така схема дуже нагадує франчайзінг» — хахах, «Ощадбанк» и франчайзинг!
Можно было заключить 2 доп.соглашения — на отмену автопролонгации и выплату депозита на карту.
8 августа 2018, 22:54
Он и так падает карту после окончания, на следующий рабочий день. По другому быть не может.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Депозити видаються тільки в тому відділенні, в якому його оформив