не возвращают деньги

Оплачивала коммунальные услуги через терминал 11,04,2018г. терминал деньги взял и завис, деньги не поступили на счета. Заявление написано в тот же день, о возврате денег на карту. сегодня уже 15 мая, а меня до сих пор кормят «завтраками». заявка обрабатывается.
такое чувство что деньги просто украли! а сумма не маленькая 1360.00грн
сколько ждать?! и вообще кто то думает работать?
15 мая 2018, 15:34
Добрый день! Приносим извинения за причиненные неудобства. Максимальный срок рассмотрения заявлений на спорную операцию — 45 дней.

StarFighter27
StarFighter27
15 мая 2018, 17:18
Надо ждать. По другому никак. В следующий раз платить через другой терминал. И не обязательно через Ощадбанковские терминалы
Toxa David
Toxa David
16 мая 2018, 12:21
Офонареть. Интересно кто устанавливает такие нормативы. В Привате похожая ситуация (банкомат не выдал деньги) решилась за три дня, в других банках решается за неделю-две. Ощад в переди планеты всей 45дней (прошло уже 34 )
03041982
03041982
17 мая 2018, 11:45
В мене подібна ситуація, банкомат гроші списав, але готівку не видав! З їхнього листа і розслідування, виплило, що я кошти отримала в повному обсязі, що у них не виявлено надлишкових грошей! До речі, мою заяву розглядали 3 місяці, цікаво чи Ощадбанк «безвоздмездно» дав би комусь гроші покористуватися 45 днів...) Таке враження, що спеціально ставлять поламані банкомати, так як переважно їхніми клієнтами є сама не захищена верства населення. пенсіонери, яких можна грабити і обманювати! Добре, що мені банкомат не видав 300грн., переді мною знімав свою місячну пенсію пенсіонер, яку також банкомат списав, але не видав. Думаю. що з ним була така ж історія, спочатку заяву розглядали 45 діб, а потім написали, такий же лист як і мені! Хватіт, що в нас і так мізерні пенсії, а завдяки таким як Ощадбанк, деякі люди залишаються зовсім без засобів на існування!