Аферисти в законі!!!

03041982 8 мая 2018, 14:09
Отделение по адресу: Львов, ул. Ивана Франко, 17
Вже 3 місяці чекаю на повернення 300 грн., які банкомат АТ «Ощадбанк» АТМ №6115, зняв, але не видав! 02.02.2018р. о 13год. 45хв. у відділенні філії Львівського обл. управління ТВБВ № 10013/0301, що по вул. І. Франка, 17 у м. Львові. В цьому ж відділенні написала заяву на повернення коштів. Станом на 08.05.18р. ні коштів які не видав банкомат, ні відповіді на мою письмову заяву я не отримала! Неодноразово зверталася у відділення, телефонувала у відділ безпеки банку, але працівники в телефонному режимі, а саме Тріска Дмитро — головний економіст (так він себе представив), працівниця. що приймала мою заяву Нич Г.Я., мене запевняють, що розслідування провели, лишніх коштів не виявлено і нічим мені не можуть допомогти! Прошу повернути гроші, або надати мені письмову відповідь щодо результвтів проведення службового розслідування і розгляду мого письмового звернення!
8 мая 2018, 15:34
Доброго дня! Ваше звернення в роботі.

03041982
03041982
17 мая 2018, 11:27
Нарешті отримала відповідь, листа, з якого випливає, що це я аферистка, хотіла надурити Ощадбанк на 300,00 грн., в листі зазначено, що ними було проведено службове розслідування, в результаті якого встановлено, що планова інкасація вищевказаного банкомату була проведена, надлишків готівки не виявлено, що кошти в сумі 300грн. мною отримано в повному обсязі!
А на мою думку, в Ощадбанку працюють не чисті на руку люди, які не добросовісно виконують свою роботу, свідомо ставлять поламані банкомати, присвоюють надлишкові кошти які не видав банкомат, але списав з рахунку. Ощадбанк — це зло!