Консультанти «Гарячої лінії»

angord 8 мая 2018, 10:53
Так склалося, що на протязі години довелося спілкуватися з консультантами «Ощадбанку» та «Приватбанку, враження при порівнянні жахливе. „Ощадбанк“ це навіть не „совок“! Де ви берете таких „фахівців“? Дикція, як у Голови ВР, володіння питанням нульове. Відповідає завченими фразами, які не допомагають вирішенню проблеми. Вважаю, що такий великий системний банк має можливість забезпечити комунікацію з клієнтами на рівні європейського банку, а не „шпєркаси при одеській хоральній синагозі“! Телефонуйте в інші банки і вчиться!
8 мая 2018, 13:56
Доброго дня!
Приносимо вибачення за можливі незручності. Для того, щоб була можливість провести перевірку і в подальшому прийняти міри, уточніть, будь-ласка, в особисті повідомлення де і з ким Ви спілкувалися і з якого питання? Дякуємо.

8 мая 2018, 11:33
Всё в точку! Берут где не попадя! А то обучение, которое проходят, заключается в «улыбаемось, витаемось». А придя на место с гордо поднятой головой — «я спец по работе с клиентом!» — через два месяца ветром сдувает от реалий повседневной работы. И при этом всё-равно каждый день хамские письма от руководства с угрозами увольнения «если не будет плана!!!» (Ну, ясное дело, сидя в кабинете получать четырёх-пятизначные премии за «планы» так класно, а ещё можно лишить полуживых сотрудников на трёхзначные суммы премий за невыполнение).
Lesika
Lesika
8 мая 2018, 15:32
І не продуло Вас на протязі… аж цілу годину )
8 мая 2018, 17:11
Сотрудник. Вопрос. А какие меры собираетесь применять к «улыбаемось, витаемось»?