«Клієнтоорієнтованість» банку.

hi10 5 мая 2018, 9:39
Отделение по адресу: Киев, бул. Ивана Лепсе, 51/16
Сьогодні зайшов о 9.10 у відділення на вулиці Вадима Гетьмана, 26А. Двері відкриті, всередину зайти зміг. Коли підійшов бо терміналу – охоронець підійшов до мене і почав виганяти з відділення, мотивуючи тим, що вони працюють з 10.00. Хай так, з 10.00, але якщо я вже стою біле терміналу, то в чому проблема, якщо я поповню рахунок через термінал в «неробочий» час? Зважайте на такі ситуації, коли точно не знаєте працює банк чи ні. Не витрачайте свій час.
5 мая 2018, 11:22
Доброго дня!
Приносимо вибачення за дану ситуацію. Інформацію у Вашому відгуку проаналізуємо. Гарного дня!

ns5465456
ns5465456
5 мая 2018, 10:29
У меня с ощадом было наоборот… работали с 9 я пришел на пару минут поже… меня начальница матом крыла за то что я в отделение пришел (2013)
StarFighter27
StarFighter27
5 мая 2018, 10:29
Если терминал или банкомат стоит у входа, а вход в центральный зал отделен от них дверью, то никакого права Вас выгонять не имели
Lesika
Lesika
5 мая 2018, 12:28
Насколько я поняла, то ТС зашел именно во внутрь отделения, где располагается терминал.
И действительно, чего это охранник «выгоняет»… попробуйте случайно зайти в госадминистрацию… или в магазин… ну просто потому, что двери открыты, а Вы не читаете режим работы…

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / «Клієнтоорієнтованість» банку.