Скарга щодо затримки в поверненні коштів, викрадених з картки шахраями

AnnaVladimir 12 января 2018, 18:59
Отделение по адресу: Киев, пр-т Науки, 4
Доброго дня!
Я є клієнтом Ощадбанку з 2015 року і маю зарплатну картку, з якої невідомими особами 20.09.2017р. було шахрайським шляхом знято суму у розмірі 10800 грн. Того ж дня я написала заяву про крадіжку до Голосіївського райвідділу нацполіції та до відділення банку.
Стосовно крадіжки було порушено кримінальну справу і в жовтні я повторно подала заяву про повернення коштів та про доступ слідчого відділу Голосіївського РВ нацполіції до моїх персональних даних.
Служба безпеки банку розглядає заяву протягом 45 діб, згідно їх внутрішнього розпорядку, так мені повідомили співробітники Ощадбанку. Та відповідь, що викрадена сума мені буде повернута, я отримала лише в десятих числах грудня минулого року, в усній формі. Орієнтовно зазначили, що це буде кінець 2017 чи початок 2018 року.
Термін дії моєї картки спливає у лютому 2018 року і подовжувати я її не планую. Прошу якнайшвидше відреагувати і повернути мої кошти.
Мій телефон 067 194 77 34
Пошта nana3484@ukr.net
9 февраля 2018, 16:10
Доброго дня. Якщо питання ще є актуальним, просимо написати більш детально в приватні повідомлення.

VladimirGold
VladimirGold
12 января 2018, 20:29
«Я є клієнтом Ощадбанку з 2015 року...»
Сочувствую.
«Та відповідь, що викрадена сума мені буде повернута, я отримала лише в десятих числах грудня минулого року, в усній формі».
Вот и деньги они вам вернут тоже в «устной форме». Слова к делу не пришьёшь. Требуйте официальный ответ в письменной форме.
adast adast
adast adast
15 января 2018, 15:15
Вы молодец! Почти все правильно сделали! Осталось только сюда выложить Ваш номер карты и ССД код, после этого все кражи прекратятся :)

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Скарга щодо затримки в поверненні коштів, викрадених з картки шахраями