Жах

Сергій Янжул 14 декабря 2017, 14:51
А поки ІТ-директорів признають кращими спеціалістами галузі, банк являється технологічним дніщем. Наприклад, задайте співробітнику банку просте питання. «Скільки мені потрібно сплатити для повного погашення кредитної лінії» — і ви не отримаєте чіткої відповіді, адже спеціаліст на відділенні баче лише суму заборгованості по тіло. Відсотки, які автоматично стягуються з суми поповнення неможливо побачити. І це в той час коли в інших банках я це все контролюю через інтернет-банкінг. Тож для повного погашення заборгованості за крединою лінією, яку банк всім масово пропонує, Вам потрібно буде відвідати відділення, що вже для мене дико, і ще й не один раз. На мою думку не останньою причиною цього є те, що розробником ПЗ є unitybars, наскилькы мени видомо ПЗ цієї «кантори» користуються НБУ та хто?! Правильно. Ощадбанк. Погугливши інфи мені найбільше сподобався опис «Прекрасное програмное обеспечение, как для 1994 года». Нажаль десь там цей банк і лишився.

Бісить. Зробіть що небудь, хоча б повідомте співробітників як це робити, трутні!!!

Далі буде…
14 декабря 2017, 16:31
Доброго дня, Сергію. Дізнатися повну суму для погашення Ви в будь-який момент можете по дзвінку до контакт-центру. І йти до відділення для погашення немає жодної потреби, це можливо зробити через банкомат, термінал, переказ з іншої картки. Якщо ж Ви маєте на увазі закриття КЛ, то так, необхідно відвідати відділення.

Сергій Янжул
Сергій Янжул
14 декабря 2017, 16:55
Як Ви можете відповідати на питання не уточнивши його суті? Дізнатися перерахованими Вами шляхами я можу суму забргованості по тілу, і то через банкомати-термінали я можу вирахувати її тільки як різницю між залишком та загальною сумою кредитної лінії, а коли в тебе на рахунку 183,15 наприклад а кредитна лінія 949 грн це стає проблематично. Це раз. Нормальним людям з першого разу доходить, тому Вам повторю ще раз: НІХТО НЕ МОЖЕ НАДАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПО СПЛАТІ ВІДСОТКІВ. Закривати кредитну лінію я не хочу, я хочу покласти стільки коштів, щоб картка не залазила на початку кожного місяця в мінус. Хіба це так важко?