Постійні проблеми з банком,

GalinaSed 9 ноября 2017, 15:44
Отделение по адресу: Киев, ул. Борщаговская, 152
Крик душі: я другий місяць не можу отримати зарплатну картку! Ситуація: закінчився термін дії картки. ЇЇ завчасно виготовили, але так як я змінювала прізвище в цей час, то потрібно було перевипустити картку з новими даними. І тут почалось. Здала всі необхідні документи, сказали через 3 тижні катка буде готова. Пройшов термін, на гар.лінії сказали, що картка вже на відділенні. Поїхала забирати. Але не видали, так як в мене був при собі лише паспорт (новий ID, де вказано ід.код), але потрібно ще сам ід. код в бумажному виді, ладно… Подивились, картка є, приїжджайте з усіма бумажками і забирайте. Приїхала через 4 дні, а картки НЕМАЄ!!! точніше, її і не було. ??! де вона? На гар. лінії сказали, що її не перевипускали! Кожен день раз різна інформація. У відділенні посилають на гар. лінію, з гар.лінії у відділення! Що за обслуговування? В кінці вияснилось, що із-за збою в системі картку не оновили, чекайте ще 2 тижні, заново подали запрос на перевипуск. Ось так. Моя оцінка -1! Куча проблем і ніякого толку.
9 ноября 2017, 17:46
Доброго дня! Приносимо вибачення за завданні незручності. Напишіть, будь ласка, в особисті повідомлення Ваші ПІБ та контактний номер телефону, адресу відділення, в якому у Вас відкрито рахунок. Ми з'ясуємо ситуацію.