Соціальні виплати

Звертаюсь другий раз по питанню соціальних виплат.Не отримала виплати за серпень, а вже 31 серпня.Фонд соціальних виплат перерахував в липні 2-і місячних виплати: за липень та серпень, в зв'язку з об' єднанням фондів.
Однак 25 липня ощадбанк переахував тільки одну місячну суму по соціальних виплатах.
Іншої я не отримала. Виясніть, будь, ласка, адже вже пройшло більше місяця. Надіюсь на оперативне вирішення питання…
Так як при опитуванні у вас обмеження на сильні/слабі сторони банку добавлю від себе: розсилається спам, кол.центр не попереджує про зняття грошей при операціях з карточкою.Зміни графіків роботи відділень, зокрема в Вишневому на Лесі Українки ( раніше була робоча субота, та графік до 18-00 ) привело до черг пенсіонерів під відділенням і у відділенні. В період спеки влітку на сходинках відділення померла людина похилого віку.Хочеться написати і про хороше: співробітники відділення справжні професіонали, оперативні та терплячі.
31 августа 2017, 10:38
Доброго дня. Банк зараховує кошти після їх отримання від відповідних організацій. В данному випадку від УПСЗН. Вам необхідно звернутись в цю організацію і отримати підтверджуючий документ про перерахування коштів.

Лариса Биленко
Лариса Биленко
31 августа 2017, 10:55
Я отримала відповідь з фонду соціальних виплат по єл. почті, про перерахування виплат в липні за липень і серпень, в зв'язку з об' єднанням фондів. Я не можу собі дозволити безпідставно робити запит на вас.Прохання вияснити, де мої виплати.Заздалегідь вдячна.
VladimirGold
VladimirGold
31 августа 2017, 11:41
Сообщение по электронной почте — это не является подтверждающим документом. Возьмите в УПСЗН подтверждающий документ и только потом предъявляйте претензии к банку, если, конечно, будет что предъявлять.