Скарга

Ольга Мішина 10 мая 2017, 16:50
Я, Мішина Ольга Григорівна, проживаю за адресою проспект Генерала Ватутіна, 8Г кв,135, зареєстрована за адресою: Проспект Правди ,76 кв.66 звернулась в відділення ощадбанку №10026/042 щоб отримати картку киянина через сайт, мені прийшло запрошення отримати перевипущену Вам картку киянина в зазначений час. і я прийшла, картки нема., записалась ще раз і отримала знову запрошення на 10.05.2017року _ прийшла -картки нема, пропонує працівниця відділення: я можу вам зробити картку на протязі трьох тижнів, але для цього ви сплатіть страхувальний внесок в сумі 50 грн.00 коп.
У вас на сайті написано: отримайте картку безкоштовно.То яку страхову фірму обслуговує відділення 10026/42.
Чому інформація на сайті недостовірна.? Чому я можу отримати картку тільки в тому районі міста де зареєстрована, чому ціє і нформаціі нема на сайті і тільки з третього разу мені відповіли на це по тел гарячоі лініі.
Працівники відділення неувуажні, грубі, непрофесійно виконують свої обов, язки.
11 мая 2017, 15:19
Доброго дня! Приносимо вибачення за дану ситуацію. Ми проведемо роботу із співробітниками.

Ольга Мішина
Ольга Мішина
11 мая 2017, 21:34
Добрийдень
Авжеж, проведете.
А до цих пір ви що не проводили роботу з співробітниками.? Була «Сберкасса» і залишилась на тому ж рівні.і дайте відповідь на моє запитання:«То яку страхову фірму обслуговує відділення 10026/42.»
Hater
Hater
13 мая 2017, 20:41
А потом будете писать откуда знают ваши персональные данные

Страховка это необязательно, но желательно и конечно проведут работу с сотрудниками — как завуалировать агрессивные продажи под пассивные